Залишила п’яту дитину у перинатальному центрі Рівного

1832 0

Ми у соцмережах:

Залишила п’яту дитину у перинатальному центрі Рівного

Медики просять небайдужих допомогти. Дитині необхідний одяг, памперси та харчування. Охочих просять купити медикаменти. Звертатись потрібно у перинатальний центр, що на вулиці Міцкевича у Рівному.

Дівчинку, яку покинули у перинатальному центрі Рівного, залишила багатодітна жінка, повідомляє Радіо Трек.  Родом породілля з Кореччини. Дівчинка, яка народилась недоношеною, була п’ятою її дитиною. Офіційна причина відмови від дитини – скрутне матеріальне становище.

Дівчинку нині виходжують неонатологи обласного перинатального центру, каже заступниця головного лікаря з неонатології Галина Ковальова:

- Дівчинка народилась на 32 тижні. Нині її вага 1, 940 грамів. Вона знаходиться у відділенні, де виходжують недоношених діток. До цього дитина була 2 тижні у реанімації. А народилась ця дівчинка 3 тижні тому. Матір за три дні виписалась, мотивувала це тим, що у неї є якісь невідкладні справи. Потім вона заходила, сестра породіллі приходила, щось там купували новонародженій. А останній тиждень – зникли, не знімають слухавку. А днями з Корецького району надійшли копії заяви про відмову від дитини. Жінці 28 років. Наскільки я знаю, це її п’ята дитина. Чотирьох попередніх від неї чи забрали.

За словами Галини Ковальової, з початку року у перинатальному це вже четвертий випадок, коли батьки відмовляються забирати дитину:

- За 26 років, що я працюю тут, це перший такий рік. Якщо раніше раз на 10 років була відмова, то цього року таких випадків, якщо правильно пам’ятаю, аж чотири. Я вважаю, що це багато. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також