![Залізничник врятував життя чоловіку у навушниках, який на переїзді ледве не ступив під потяг (ВІДЕО)](/img/650/zaliznichnik-vryatuvav-zhittya-choloviku-u-navushn_20210911_9435.jpg)
Це сталось у Рівному.
Залізничний переїзд на вулиці Пересопницькій був закритий, бо до нього вже наближався вантажний потяг. Працював червоний сигнал світлофора, але на нього ніяк не зважав перехожий. Молодий чоловік йшов у навушниках та щось собі слухав. Ще б якась мить - і він потрапив би під потяг. Залізничник, що був на переїзді, миттю оцінив ситуацію, підлетів до молодика та відштовхнув його з колії, врятувавши цим самим від вірної смерті.
Відео з місця події опублікував Рома Колядюк у фейсбук - спільноті “ДТП Рівне”.
Автор відео написав також: "Будьте уважні. Вся причина в навушниках"
Читачі спільноти так прокоментували ситуацію на переїзді:
Юрій Іванович: Причина в тупості. Навушники не заважають бачити світлофор.
Артем Дундюк: "Респект працівнику переїзду"
.