Замість доступного житла – недобросовісна конкуренція

1547 0

Ми у соцмережах:

Замість доступного житла – недобросовісна конкуренція

Змін у всіх сферах життя прагне наше суспільство після подій на Майдані та зміни влади. Ми прагнемо достойного рівня життя, чесної влади, справедливого бізнесу. Але насамперед – позбутися корупції, явища, яке цілком отруїло наше суспільство.

Одна з найбільш корупційних сфер у Рівному - будівельна галузь, де все було поділено за сферами впливу. Всього лише кілька компаній повністю захопили сферу житлового будівництва, встановивши свої правила. Тому боротьба із новими забудовниками – реальними конкурентами - часто переходить усі межі здорового глузду та поняття добросовісної конкуренції. Перш за все, ці компанії давно домовились між собою тримати ціни на житло на рівні, що втричі, а то й в чотири рази перевищує собівартість, що гарантує цим компаніям надприбутки. Такі домовленості виключають будь-які інші цінові пропозиції, оскільки це «обвалить» схему. Тому коли в місті з’являється нова будівельна компанія, ці «старожили рівненського будівництва» з усіх сил беруться поливати її брудом, звинувачувати у всіх можливих гріхах, мотивуючи це тим, що так вони піклуються про мешканців міста, захищають їхні інтереси. Мета – спаплюжити імідж нового забудовника перед покупцем. І на такі свої заходи недобросовісної конкуренції вони готові витрачати досить великі кошти. Очевидно, їм набагато вигідніше заплатити за «чорний піар» з усіх можливих інформаційних каналів, аніж просто знизити свої надвисокі ціни, щоб нормально конкурувати та не боятися, як вогню, кожного нового гравця ринку. У такій ситуації зливи неправдивої інформації від «захисників інтересів» опинився свого часу новий у Рівному забудовник житлових комплексів «Набережний квартал» та «Ріверсайд». Почалося все з того, що ще з початку будівництва першої секції «Набережного кварталу» навколо будівництва будинку на розі Чорновола та Степана Бандери стало ходити чимало чуток – ніби це будівництво незаконне, якість матеріалів дуже низька. Усі навперебій критикували будівництво, як могли. Час усе розставив на свої місця. Вже нині завершено будівництво двох секцій, а в першій секції підключено комунікації і там вже заселяються рівняни. Завершуючи свій перший у Рівному проект, «Набережний квартал», оскільки він обіцяв на самому старті діяльності в Рівному звести тут не один будинок, почав будівництво нового комплексу – «Ріверсайд», на вулиці Кіквідзе, 66, на місці руїн колишнього хлібозаводу. І знову ситуація повторилась! Оскільки, як і у випадку з першим будинком, вартість квадратного метру житла тут набагато нижча за житло інших забудовників, останні розпочали нову «кампанію».

До створення негативного іміджу «Ріверсайду» замовники підключили так званих «спеціалістів», «правозахисників», «незалежні ЗМІ», які навперебій почали активно «захищати» місто від незаконності будівництва. У хід пішла перевірена «зброя» - відсутність усіх необхідних дозволів на будівництво, неякісні будівельні матеріали тощо. Про те, що «Ріверсайд» пропонує найдоступніше за ціною житло, яке насправді місту потрібне, ці «захисники» не згадували. Як завжди буває у нас в країні, про боротьбу з хабарами найголосніше кричать хабарники, з корупцією борються корупціонери. Очевидно, тому нічого і не змінюється.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також