Замість дружин — помічники

2210 0

Ми у соцмережах:

Замість дружин — помічники

Не усі рівненські посадовці підтримують західну традицію йти голосувати родиною. Минулої неділі пунктуальний міський голова Володимир Хомко стояв біля виборчої дільниці рівно о 8-й. Супроводжував його тільки прес-секретар Олександр Джигирей.

Рибачок Не усі рівненські посадовці підтримують західну традицію йти голосувати родиною. Минулої неділі пунктуальний міський голова Володимир Хомко стояв біля виборчої дільниці рівно о 8-й. Супроводжував його тільки прес-секретар Олександр Джигирей. Годину потому голова обласної ради Михайло Кириллов був на дільниці у Будинку офіцерів, і також з помічником Михайлом Чубаєм. Своїх рідних обидва керівники залишили вдома. Винятком став хіба голова облдержадміністрації Сергій Рибачок, якого на дільницю в Острозі супроводжували дружина Тетяна і 5-річна донька Софія. Володимир Хомко:

— Моя дружина — непублічна людина, вона не любить зайвої уваги до себе. Можемо з нею разом піти до театру, подивитися гарну виставу. Але особисте життя і роботу я чітко розділяю. Тому й взяв з собою Олександра Джигирея, мене цілком влаштовує його компанія.
Михайло Кириллов:
— Заїхав на виборчу дільницю з роботи, а сім'я в цей момент відпочивала вдома. Не хотів спеціально піднімати рідних в неділю рано-вранці. Адже на голосування у них було ще достатньо часу — до самого вечора.
Сергій Рибачок:
— Ми завжди приходимо голосувати родиною. Вважаю, що це хороший приклад для доньки. Тим більше, що Софія сама попросилася йти з нами на дільницю. Вона знає національний гімн напам'ять, любить патріотичні пісні. Для нас спільно йти на вибори — добра сімейна традиція.
Олена Власова.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також