Замість кіосків у центрі Рівного — фонтан

1444 2

Ще торік влітку на площі навпроти торгового центру «Вікторія», що на вулиці Чорновола, з’явилася напівпрозора конструкція. Чиновники одразу власника попередили: «або забирайте, або знесемо». Бо це незаконно. Однак з часом кіоск чиновники перестали помічати, а в тому місці торгівля лише розрослася.

До речі, неподалік, на тротуарі — зупинка громадського транспорту, де люди зазвичай чекають маршруток в сторону Здолбунова, Квасилова та Корнина. Її сюди колись перемістили саме на прохання власників «Вікторії», бо, бачте, за маршрутками не видно торговий центр.

Можливо, все так би й залишалось і надалі, якби не рівнянин Дмитро Гунько, який у своїй електронній петиції вимагає від влади навести на цій площі порядок. А замість кіосків встановити фонтан.

Віталій Герман, заступник міського голови Рівного:

— Земельна ділянка, на якій стоять кіоски, перебуває в оренді. Однак уже видно, що землю використовують тут не за призначенням. Власники цих конструкційї не мають дозволу, щоб там бути. Там лише обмінний пункт мав паспорт прив’язки, але його термін дії закінчився. На мою думку, там має бути вільний громадський простір для перехожих.

Богдан СЛОНЕЦЬ. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

  • Сергій 08:02, 09.03.2018

    Там пройти неможливо через ті кіоски,щей встановили якусь рекламу-одні люди стоять на тротуарі чекають маршрутки,а другим пройти неможливо через рекламу і кіоски! Там щей слизько взимку і калюж повно коли дощ іді.Може вам пора навести там лад пане Герман?

  • Оксана 04:03, 10.03.2018

    Цікаво яких габаритів, ті що не можуть пройти? може питання до місцевої влади; чому не прибирають зупинки, не розчищають там сніг? Кіоски від зупинки на досить великій відстані, тому пасажирам вони ніяк не можуть заважати! А самі кіоски - це робочі місця, люди не йдуть просити чи красти, люди тихо-мирно працюють і заробляють, платять податки! Чи можливо хтось інший хоче заробити більше?????

Залиште вiдповiдь

Читайте також