Запорізькі медалі

1444 0

Одночасно три турніри з кікбоксингу відбулися у Запоріжжі — це всеукраїнські дитячі змагання, чемпіонат України серед юніорів, а також дорослий чемпіонат фізкультурно-спортивного товариства «Україна», і в усіх трьох стартах брали участь рівненські спортсмени.

Серед наймолодших найкраще виступив Олександр Голюх (до 28 кг), він став переможцем як у семі-, так і лайт-контакті. Владислав Жовтанюк (до 32 кг) та Даніель Сень (до 35 кг) у семі-контакті стали переможцями, а у лайті були другими. У юніорському чемпіонаті «золото» у лайт-контакті (до 60 кг) виборов Віктор Кудерчук, у Назара Смолярчука (до 67 кг) «бронза» у семі-контакті. Як юнаки, так і юніори є вихованцями Рівненської ДЮСШ №5, готував спортсменів до змагань тренер Олег Герман. У змаганні дорослих був єдиний представник Рівного, вихованець центру «Будокан» Олександр Соколюк (до 80 кг). На першому в житті турнірі такого рівня Олександр став третім у лайт-контакті. За словами старшого тренера збірної області з кікбоксингу Ростислава Саєнка, наступні змагання на наших кікбоксерів очікують наприкінці січня, це буде відкритий чемпіонат Житомирської області. А в березні рівняни вирушать на чемпіонат Європи до Будапешта.