Зарплати в регіонах: скільки у серпні заробили голови облдержадміністрацій

950 0

Ми у соцмережах:

Зарплати в регіонах: скільки у серпні заробили голови облдержадміністрацій

Найбільше в серпні заробив голова Волинської ОДА Юрій Погуляйко – 111 тис. 329 грн. Йому виплатили оклад, надбавки, відпускні та матеріальну допомогу в розмірі 57,6 тис. грн. Голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Коваль у серпні заробив 57 тисяч 043 грн заробітної плати.

Аналітичний портал "Слово і діло" повідомляє: як завжди, одна з найвищих зарплат серед глав обладміністрацій у Сергія Гайдая, який очолює Луганську область. Він заробив у серпні 102 тис. 844 грн – оклад, надбавки і відрядні.

На третьому місці за рівнем серпневої зарплати керівник Івано-Франківської обладміністрації Світлана Онищук – вона заробила 74 тис. 418 грн. У суму увійшли оклад, надбавки і допомога з тимчасової непрацездатності. Голова Херсонської обладміністрації Сергій Козир заробив минулого місяця 61 тис. 956 грн.

Трохи більше 59 тисяч у серпні нарахували голові Полтавської ОДА Олегу Синєгубову. Найменше за всіх заробила Айна Тимчук, яку в серпні звільнили з Харківської обладміністрації – 44 тис. 138 грн (оклад, надбавки, відрядження, компенсація за невикористану відпустку). 

Нагадаємо, на інфографіках можна подивитися, скільки глави обладміністрацій заробили в січнілютомуберезніквітнітравнічервні та липні.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також