Львів’яни не вірять, що на Рівненщині викинули їхнє сміття (відео)

1319 0

Ми у соцмережах:

Львів’яни не вірять, що на Рівненщині викинули їхнє сміття (відео)

Сьогодні з’явилось повідомлення про те, що у Рівненській області начебто виявлено сміття зі Львова. Як пояснив заступник міського голови Львова з питань безпеки міста Сергій Бабак, львівські перевізники ТПВ не транспортують відходи на Рівненщину, однак міськрада ретельно перевірить цей випадок. Водночас місто звернулось до поліції Рівненської області щодо проведення належного розслідування та покарання причетних.

-  Буквально декілька годин тому у ЗМІ з’явилась інформація що у с. Копань зафіксовано несанкціонований викид сміття і, начебто, за документами, які там виявили, є імовірність, що це сміття зі Львова. Після того, як я побачив цю інформацію у ЗМІ, я зв’язався із селищним головою та попросив уточнити деталі: коли відбувся інцидент, чи є дані машин та очевидці. Сільський голова повідомив, що люди бачили сміттєвози, які скидали відходи. Ця інформація є не точною, адже, як ми знаємо, на далекі відстані сміттєвозами відходи не перевозять, а транспортують зерновозами.

Наразі я хочу сказати, що в той бік ми сміття не возили і не возимо. Ми завжди по кожному випадку, який стає нам відомий, проводимо розслідування. В даному випадку, завтра вже зранку на місце виїжджають представники департаменту ТПВ, які по сміттю, чеках, документах зможуть зрозуміти чи це сміття зі Львова чи ні. Якщо ж зі Львова, то де було місце забору, аби у першу чергу виявити хто із перевізників міг забирати це сміття, з якими контрагентами вони працювали, і хто міг таке зробити.

Також хочу сказати, що вже сьогодні я написав лист на Рівненське ГУ НП з клопотанням провести розслідування, щоб виявити цього порушника. Ще раз наголошую, що дії міської влади спрямовані на утилізацію сміття у виключно законодавчому руслі. Ми будемо розбирати усі деталі, і якщо від Рівненської поліції будуть запити, ми надамо інформацію про всіх перевізників та їх маршрути, для того, аби той, хто це зробив, поніс покарання повною мірою, — зазначив Сергій Бабак.

Також зі слів Сергія Бабака, як тільки на початку червня з’явилась інформація, що на Сквирзькому полігоні затримано три вантажівки зі львівським сміттям, відразу було проведено внутрішнє службове розслідування. Всі вантажівки були затримані поліцією Сквири, яка зафіксувала факт їх перебування на полігоні ТПВ. Відтак в межах проведеного внутрішнього службового розслідування виявилось, що одним із львівських контрагентів мав укладений договір із полігоном Сквири на прийом та захоронення ТПВ. Тож ті машини перебували на полігоні в цілком законний спосіб.

 

За повідомленням Львівської міської ради.

Читайте також: Двадцять тонн сміття зі Львова невідомі викинули на Рівненщині  та У тоннах сміття на Демидівщині знайшли використані пробірки на тестування COVID-19

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також