![Заступниця міського голови та музичний гурт «Вечірня школа» оригінально привітали острожан з Днем міста (відео)](/img/650/zastupnitsya-miskoho-holovi-ta-muzichniy-hurt-vech20200607_7141.jpg)
Їхні виступи вже не перший рік зачаровують острожан, а ті хто їх пропустив, потім довго шкодують про це. Але не сьогодні, сьогодні їх зможуть побачити всі! Звісно ж мова про гурт «Вечірня школа», які випустили оригінальне музичне вітання до Дня Острога.
Рівненські новини повідомляють, що до складу гурту входять заступниця Острозького міського голови з гуманітарних питань Оксана Ситницька, юрист, депутат Острозької міської ради Тарас Хмарук, старший науковий співробітник Музею і книги і книгодрукування м. Острог Анатолій Хеленюк, директорка Острозької школи мистецтв Наталія Балаушко та ін.