Затримали з хабаром головного лікаря та юрисконсульта райлікарні у Млинові

10654 6

На Рівненщині викрито головного лікаря Млинівської центральної районної лікарні та юрисконсульта цієї лікарні у вчиненні корупційного злочину.

Встановлено, що ці особи одержали неправомірну вигоду в сумі по 500 дол США кожен від приватного підприємця за сприяння у виготовленні документації для надання останньому частини приміщення лікарні в оренду.

Прес-служба прокуратури Рівненської області повідомила, що правоохоронцями злочинну корупційну діяльність 2 працівників лікарні припинено одразу після одержання ними неправомірної вигоди.

Вирішується питання про повідомлення особам про підозру в одержанні неправомірної вигоди), обрання запобіжного заходу та відсторонення від займаних посад. 

Досудове розслідування у цьому кримінальному провадженні здійснюється слідчим управлінням Головного управління Національної поліції в Рівненській області за процесуального керівництва прокуратури Рівненської області.

Головним лікарем Млинівської ЦРЛ з 2010 року є Віктор Ковальов.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

 • Степан Бандера 08:01, 15.03.2018

  Цікаво скільки доларів Ковальов взяв разом з Ковальовою за продані немовлята?

 • Степан Бандера 08:25, 15.03.2018

  Цікаво скільки доларів Ковальов взяв разом з Ковальовою за продані немовлята?

 • Serg 09:44, 15.03.2018

  Які немовлята? Припиніть писати муру і байки. Аферистку показали по телебаченню і навіть не наказали, бо сказали ,що хвора, щоб не притягати до відповідальності. А в народу на медиків підозра залишилася. Якби посадили, то було б видно, що брехала.

 • Степан Бандера 08:18, 16.03.2018

  Ви зацікавлена особа? Ковальова торгувала дітьми ще 10 років тому. Правда в тому випадку, що я знаю, породілля була не проти, ба навіть отримала винагороду в теперішньому еквіваленті 500грн., а скільки взяла Ковальова $ ?

 • Аліна 08:48, 16.03.2018

  немовлята,немовлята!!!і не одне!!! скільки мам жалілося що поховали коробки картонні!!! бо сказали не відкривати,щоб лишній раз не нервувалися!!! а скільки залишилось дітей-інвалідів після того як вона приймала плолги!!! Ось в новинах 1+1 "корпоративна солідарність" від 16,03,2018 року подивіться як прикриває лікар п"яного головного лікаря з іншої лікарні!!!! так і з цією жінкою,вигородили лікарів!!!! коротше ЛІКАР-ЛІКАРЮ НЕ ВОРОГ!!! ЩЕ НІ ОДНОГО ЛІКАРЯ НЕ ПРИТЯГНУЛИ ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ!!! А ЩЕ ТЯГНЕМСЯ В ЄВРОПУ!!! В Ж .....ПУ ЙДЕМ!!!

 • Млинівчанин 09:48, 16.03.2018

  Згадаєте мене....ще трішки і люди зневірившись в всіх цих кругових поруках,просто почнуть самі ввідстрелювати і вирізати всякого роду погань!!!ну скільки вже можна жити в цьому безладі і беззаконні?????люди або ми змінимо їх або вони знищать нас!!!вибір за нами всіма!

Залиште вiдповiдь

Читайте також