Затяжний виїзд

1772 0

Три виїзні гри протягом тижня, згідно з календарем, на фініші чемпіонату має провести рівненський «Пульсар». Маршрут Южний-Дніпродзержинськ вже позаду. На жаль, поповнити свій переможний доробок наша команда не змогла.

У матчі проти «Хіміка» «Пульсар» серйозного опору не вчинив, програвши усі чотири чверті, а разом з ними і матч — 58:87 (14:24, 14:19, 14:20, 16:24). 15 очок у нас набрав Віктор Герасимчук. Зовсім за іншим сценарієм відбувся поєдинок проти турнірного сусіда «Дніпроазота». У разі перемоги наша команда зберігала шанси випередити дніпродзержинців. У підсумку лідер у цій зустрічі змінювався десять разів. Провівши вдало другу чверть, «пульсарівці» перемагали — 45:32, але третю десятихвилинку провалили. Перед заключним періодом вже господарі були попереду — 62:60. У четвертій чверті рівна боротьба тривала вісім хвилин, і лише у самій кінцівці господарі схилили успіх на свій бік — 82:71. Найрезультативнішими у рівнян стали Віктор Герасимчук та Олексій Полторацький — по 21 очку. Завершуватиме цей затяжний виїзд, а разом з цим і один з найскладніших для себе сезонів «Пульсар» 29 травня у Львові. На турнірне становище цей результат вже вплинути не здатен. Наша команда — тринадцята серед чотирнадцяти колективів Суперліги. На цей момент у рівнян 7 перемог у 35 матчах.