Під час розлучення може виникати значна кількість складнощів, що пов'язані не лише з поганим емоційним станом партнерів, але й з особливостями поділу майна. Крім того, суттєво ускладнює ситуацію наявність дітей та бажання опікуватися ними обома партнерами.
Як спростити процес розлучення та поділу майна?
Допоможе вирішити такі питання адвокат по сімейним справам, за посиланням https://www.absl.org.ua/ru/uslugi/advokat-po-razvodam/, який дозволить ще до звернення до суду розібратися з деякими складнощами, що можуть виникати між колишніми партнерами.
Питання, що може врегулювати адвокат по сімейним справам:
- Питання, які стосуються поділу майна. Зокрема того, що було придбане під час шлюбу.
- З ким залишаються діти, а також за якою схемою другий партнер зможе відвідувати малюка, тонкощі, які стосуються забезпечення дитини та аліментів.
- Таким чином, звернувшись до адвоката, можна залагодити одразу декілька питань, що видаються занадто складними. Він допоможе у тих випадках, коли колишні партнери не можуть домовитися між собою.
Чому колишнє подружжя не може домовитися, щодо розподілу майна?
Варто розуміти, що деякі категорії майна не підлягають поділу. Зокрема це речі, які належать дитині або використовуються для її обслуговування чи забезпечення життєдіяльності. Зокрема мова йде про підручники, іграшки, дитячий одяг та навіть техніку, яку використовують під час навчання. Ці всі речі залишаються батькові або матері, що буде піклуватися з дитиною після розлучення.
Також не поділяється майно, яке належало кожному з партнерів до укладання шлюбу. Це стосується категорій майна та житла, які купувалися вже в шлюбі, але за гроші, які залишилися людині у якості спадку від батьків. Спадкові гроші та майно не поділяються між партнерами після їхнього розлучення.
У яких випадках суд може відмовити у розлученні?
Існує декілька категорій, коли працівники суду відмовляють у розірванні шлюбу. Зокрема це партнери, які мають дитину віком до одного року. Це стосується жінок, які під час пологів втратили дитину. Протягом року таким парам відмовляють у розлученні. Не розлучають пари, що мають хвору дитину з інвалідністю. Зазвичай суд може відмовляти парам декілька разів, якщо суддя не впевнений у рішучості партнерів, а також у тому випадку, коли у подружжя є неповнолітні діти. У більшості випадків парам надають відстрочку на три або навіть шість місяців. Суд може декілька разів відкладати рішення та судові слухання, подовжувати терміни примирення. Якщо навіть після того, як закінчилися строки примирення, пара зберігає бажання розірвати шлюб, то суд задовольняє клопотання про розлучення.