![Завтра в бібліотеці у Рівному навчать, як зробити старовинну українську прикрасу](/img/650/zavtra-v-bibliotetsi-u-rivnomu-navchat-yak-zrobiti_20240203_7425.jpg)
Знадобиться трохи бісеру і багато терпіння.
Усіх, хто любить творити щось власноруч і цікавиться українською культурою, обласна наукова бібліотека запрошує до себе - на майстер-клас з плетіння "силянки".
Усіх, хто любить творити щось власноруч і цікавиться українською культурою, обласна наукова бібліотека запрошує до себе - на майстер-клас з плетіння "силянки".
ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686