Збільшилася кількість загиблих на пожежах

468 0

Ми у соцмережах:

Збільшилася кількість загиблих на пожежах

Рятувальники закликають мешканців дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті.

З настанням осінньо-зимового періоду суттєво збільшується кількість пожеж у житловому секторі. Лише за минулий тиждень з 12 листопада по 19 листопада на Рівненщині виникло 32 пожежі, на них загинуло 4 людей. Загалом від початку року на Рівненщині виникло 1214 пожеж, внаслідок яких загинуло 26 осіб з них 2 дітей, а постраждало – 26 людей. Загибелі трапилися у Дубенському, Дубровицькому та Володимирецькому районах.

Основними причинами загорянь у такий період є порушення правил експлуатації пічного опалення, коротке замикання, дитячі пустощі з вогнем та найголовніше грубе порушення людьми правил пожежної безпеки у побуті.

Особливого занепокоєння викликають люди, які зловживають алкогольними напоями, соціально незахищені верстви населення та багатодітні родини. Переважно, ця категорія людей нехтує правилами пожежної безпеки та особливо не цікавиться станом власних обігрівальних приладів чи засобів опалення.

Задля уникнення кількості пожеж та недопущення загибелі і травмування на них людей рятувальники постійно проводяться профілактичні рейди. Вони проводять інструктажі з правил безпеки життєдіяльності та нагадують людям заходи безпеки при експлуатації електроприладів та під час користування звичним для села пічним опаленням. Роз’яснюють людям основні правила пожежної безпеки в побуті в зимовий період, яких необхідно дотриматись, щоб не допустити виникнення займання в будинках, проводять бесіди на протипожежну тематику щодо необхідності бути пильними при використанні відкритого вогню та газового обладнання. Рятувальники спілкуються з дітьми та роз’яснюють їм небезпеку необережного поводження з вогнем.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також