Збудує проїзд до хати сина — за бюджетні гроші

3138 1

Ми у соцмережах:

Будинок Климуків на вулиці Бузковій, де раніше був росадник тресту зеленого господарства, записаний на тещу

Наступного року масив «заслужених комунальників» неподалік «Бурштину України» та Європейського університету з’єднають з вулицею Київською коротким проїздом. Будуватиме дорогу комунальне міськШЕУ. І, очевидно, зробить проїзд якнайкраще. Бо ж у масиві, де ділянки міськрада безкоштовно роздала заслуженим комунальникам, а оселилися чиновники, депутати та бізнесмени, живе, зокрема, і син начальника ШЕУ Віктора Климука — Владислав.

Віктор Климук

Проїзд з вулиці Київської до вулиці Бузкової, на якій, власне, і збудований будинок Климуків (записаний на тещу Віктора Климука Світлану Фурсову), обійдеться міському бюджету у 2,2 млн грн. Збудувати дорогу мають до кінця 2019 року, і вона значно спростить мешканцям масиву доїзд до їхніх будинків. Адже на сьогодні доводиться об’їжджати по напіврозбитих вуличках, що ведуть до Європейського університету.

Тендер Рівненське ШЕУ виграло на повторних торгах, які міське управління ЖКГ оголошувало цієї осені. Перший тендер скасували, оскільки тендерний комітет відхилив пропозиції двох приватних компаній, які на нього подавалися. Причина відмов — фірми подали не всі документи, які від них вимагали. Хоча в одній із них, «НВП Шляхбуд», працював, до слова, Владислав Климук.

На оголошеному повторно тендері уже торгувалися три організації. Окрім «Шляхбуду» та ШЕУ, ще «Рівнеавтошляхбуд». Комунальне підприємство, яким керує пан Климук, виграло торги, запропонувавши на одну гривню меншу суму, аніж «Шляхбуд», де працював його син (у документації, яку «Шляхбуд» подав на повторний тендер, Владислава Климука серед працівників уже не було). Належить фірма, до слова, колишньому заступнику директора «Санком-Рівне» Євгенію Кінашу.

Оскільки результати тендера було оголошено 29 листопада, договір з ШЕУ управління ЖКГ ще не підписало — закон дає учаснику час «подумати».

Зазначимо, що у «масиві комунальників», окрім Климуків, побудувалася депутатка міськради Людмила Туровська та начальник міського управління ЖКГ Ярослав Сахнюк. Дороги у самому масиві, до слова, його мешканці асфальтували за власні кошти. Саме на цьому наголошували і п.Сахнюк, і п.Климук, коли восени заговорили про будівництво проїзду на вулицю Бузкову за бюджетні кошти.

Алла САДОВНИК.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також