![Здолбунівчанин двічі продав поліцейським наркотики](/img/650/zdolbunivchanin-dvichi-prodav-politseyskim-narkoti_20220222_6405.png)
36-річний здолбунівчанин перебуває в ізоляторі тимчасового тримання.
Першу оперативнику закупку працівники карного розшуку спільно зі слідчими провели на початку лютого: чоловік продав кілька доз метамфетаміну за 300 гривень
Учора ж правоохоронці затримали його на аналогічній оперативній закупці та вилучили мічені купюри.
Зловмиснику, який у 2019 році звільнився із місць позбавлення волі за такі ж самі злочини, повідомили про підозру у вчиненні збуту наркотичних речовин.
За скоєне йому загрожує черговий строк — до десяти років за ґратами.