Зекономив газ та електрику – отримав «живі» гроші на руки!

1090 0

Ми у соцмережах:

Зекономив газ та електрику – отримав «живі» гроші на руки!

З 1 жовтня розпочнеться монетизація пільг на комуналку.

Як розповідають у Департамент соціального захисту населення Рівненської облдержадміністрації , серед осіб, які мають право на пільги – "чорнобильці", репресовані, багатодітні сім’ї, ветерани військової служби, ветерани війни, у тому числі інваліди, та учасники бойових дій. Окрім того, преференції мають і пенсіонери, які працювали у сільських бібліотеках, освітніх, медичних та культурних закладах.

Тож, аби скористатися монетизацією пільг, їм необхідно до 15 жовтня звернутися до місцевих відділів соцзахисту населення та написати заяву, у якій вказати реквізити банку або ж поштового відділення.
Пільговиків, які можуть отримати гроші, будуть інформувати смс-повідомленнями.

Якщо ж пільговик не має боргу за житлово-комунальні послуги, він може отримати «живі» гроші на рахунок у банку. Це кошти, які накопичилися у результаті економії енергоресурсів.

У тому ж разі, коли пільговик матиме борги, він буде переведений на безготівкову форму виплати. Це не означає, що у людини заберуть пільгу. Просто вона не зможе мати «живих» коштів на своєму рахунку за економію енергоресурсів, повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також