Зеленський про схеми в оборонці: «Хто прийшов на крові, заробляє на крові»

579 3

Кандидат у президенти Володимир Зеленський обурений фактами розкрадання в оборонній сфері з боку людей із оточення президента Петра Порошенка, які викрили журналісти.

У відеозверненні він прокоментував розслідування про розкрадання коштів «Укроборонпрому», в якому йдеться про схеми за участю сина заступника секретаря РНБО Олега Гладковського Ігоря.

«Немає слів. Люди, які прийшли до влади на крові, «заробляють» на крові. Тобто контрабанда з Росією — можна, б/у-шні запчастини в обмін на життя наших солдатів — можна, канфєти — можна, MARUV — не можна», — заявив Зеленський.

«Вибачте мене, це — кабздєц», — сказав шоумен. Він додав: «І зараз я зрозумів, що таке «Армія, мова, віра». Розкрасти армію, штучно розділити людей мовою — тому і віри вам немає». «Так що кандидатів багато — когось, крім вас, оберемо», — заявив шоумен.

Нагадаємо, серед меседжів Петра Порошенка є гасла: «Армія, мова, віра» і «Кандидатів багато — президент один». Зеленський же експлуатує тезу «Президент — слуга народу», яка прийшла з серіалу, в якому він грає.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

  • Віктор 07:18, 27.02.2019

    А як цьому кандидату в президенти було весело коли на Майдані лилась кров українців. Як весело цей Паяц радив беркуту бити українських патріотів ебонітовими палочками. От це точно КАБЗДЕЦ. А зараз він кадидат в президенти. Лідер нації так би мовити.Так що купуємо шерстяну одежу щоб підтримати ПреЗедента в його ідеї щодо ебонітових палочок.

  • Роман 03:23, 28.02.2019

    О порохобот працює. Напевне на тренінгу для агітаторів розповіли про це.

  • Толік 10:47, 01.03.2019

    Телевізор дивитись треба, хоча б на "1+1" "Квартал 95" < https watch?v=33lY5LUPNbE> з 10 хвилини. От і все. Навіть тренінгу не потрібно

Залиште вiдповiдь

Читайте також