Зеленський: у взаємодії з партнерами отримуємо авіаційну коаліцію

190 0

Ми у соцмережах:

Зеленський: у взаємодії з партнерами отримуємо авіаційну коаліцію

Це буде коаліція сучасних винищувачів для України.

 Повідомив Президент Зеленський у зверненні до української нації наприкінці 455-го дня війни.

«Робимо все, щоб скоротити час до результату, до появи в українському небі нових і потужних літаків з українськими пілотами. Зрозуміло, що цей глобальний крок дозволить розширити наші оборонні можливості. Бо лише з потужними літаками система протиповітряної оборони стає повноцінною», - зазначив Володимир.

Президент впевнений, що перший же український F16 стане одним із найсильніших сигналів від світу, що Росія через її ж агресію лише втрачатиме – буде слабшою, ставатиме ще більш ізольованою.

«Це буде сигнал, що російський терор програв, а наш світ, який заснований на повазі до незалежних націй і до права народів самим обирати свій шлях, – вистояв», - наголосив Зеленський.

Також він повідомив про підготовку всієї необхідної бази, щоб такий авіаційний перехід відбувся максимально швидко й ефективно.

«Наші воїни вже довели, що можуть оволодіти сучасною зброєю так результативно, як від нас навіть не очікували. Із літаками, я впевнений, буде так само успішно. Головне – швидкість тренування і постачання, тобто час, який мине між рішеннями і реальним захистом нашого неба», - зазначив Президент.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також