Жінку, 9-річна донька якої вночі блукала вулицями Рівного, позбавлятимуть батьківських прав

1401 0

Ми у соцмережах:

Жінку, 9-річна донька якої вночі блукала вулицями Рівного, позбавлятимуть батьківських прав

Служба у справах дітей Рівного направить до суду позов про позбавлення батьківських прав жінки, 9-річна донька якої сама блукала містом уночі, бо вітчим вигнав її з дому.

Таке рішення прийняли на засіданні комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Рівненської міської ради, повідомляє ЧаРівне.

- Прийшла мама на комісію і бабуся. Зараз дитина живе в бабусі. По мамі прийняли рішення про позбавлення батьківський прав, адже жінка повернулась до того чоловіка, який вигнав дитину. Той чоловік подзвонив у соціальну службу, сказав, що ці діти йому не потрібні у хаті, бо це ж його квартира. Я її прямо запив, то кого ви обираєте: дітей чи чоловіка. Жінка сказала, що любить і дітей, і чоловіка, але залишилась жити з чоловіком. А ми туди повернути дітей не можемо, - прокоментував начальник Служби у справах дітей Рівненського міськвиконкому Андрій Міщеня.
З огляду на це прийняли рішення про направлення до суду позову про позбавлення мами батьківських прав.

Нагадаємо, у грудні 2020 року близько 4 години ранку на вулиці Шухевича у Рівному помітили дівчинку, яка сама блукала вулицями, додому її не пустив вітчим. Свої дії чоловік пояснив тим, що дитина йому не дочка і у квартирі не прописана.  


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також