Жінку з Вараша звинуватили у шахрайстві за «подвійну» приватизацію землі

610 0

Ми у соцмережах:

знала і змовчала

Вироком Володимирецького районного суду жительку м. Вараш засуджено за шахрайство, тобто заволодіння чужим майном, шляхом зловживання довірою, що завдало значної шкоди потерпілому

У лютому цього року 60-річна жителька Вараша, достовірно знаючи про те, що її матір у 2014 році вже отримала у приватну власність земельну ділянку, розташовану у Володимирецькому районі, діючи умисно та не вказуючи цей факт, подала заяву від імені матері уповноваженому працівнику органу місцевого самоврядування про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою на ділянку площею 0.25 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель житлової та громадської забудови на території Антонівської сільської ради Вараського району.

На підставі поданої заяви, сільською радою було прийнято рішення про передачу у власність цієї земельної ділянки. Внаслідок таких протиправних дій громаді завдано понад 122 тис. грн збитків, повідомляє Вараська окружна прокуратура.

За результатом судового розгляду жінку визнано винною у скоєному злочині. У ході досудового розслідування вона добровільно повернула земельну ділянку у комунальну власність. На даний час вирок суду законної сили ще не набрав, отож засуджена ще може його оскаржити.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також