Жіноча команда народного клубу розпочала сезон з перемоги!

600 0

З перемоги розпочала новий сезон у Першій лізі чемпіонату України жіноча команда народного клубу Верес. У перенесеному матчі другого туру змагань підопічні Миколи Сідорчука на виїзді переконливо здолали Прикарпаття. Прикарпаття - ДЮСШ №3 - Верес - 0:3 (0:1)

Перший у новому сезоні гол у складі нашої команди провела Каріна Войт. Забивши перед перервою непростого поєдинку в Івано-Франківську, вона дозволила червоно-чорним впевненіше заграти у другому таймі.

Шальки терезів на свою користь футболістки Вереса схилили лише наприкінці гри, коли дві Аліни: Ващик та Годунко - довели рахунок до розгромного. Є перша у чемпіонаті перемога!

Стартовий у нинішньому сезоні домашній матч чемпіонату Першої ліги наші дівчата проведуть найближчого понеділка, 6-го вересня. На стадіоні Колос у Костополі червоно-чорні приймуть Ятрань з Уманського району Черкаської області. Початок гри о 16:00.