![Жіноча команда «Вереса» у вівторок зустрінеться з «Динамо»](/img/650/zhinocha-komanda-veresa-u-vivtorok-zustrinetsya-z-_20240422_7611.jpg)
Жіноча команда народного клубу Верес завтра, 23-го квітня, у матчі п'ятого туру другого етапу Вищої ліги чемпіонату України на власному полі зіграє зі столичним Динамо.
Поєдинок на НТБ Верес розпочнеться о 12:00. Трансляція наживо - на Veres TV.
Арбітриня: Софія Причина (Львівська область). Асистентки: Олександра Вдовіна (Львів), Ірина Чайка (Львівська область). Четвертий арбітр: Максим Фірсов (Рівне). Спостерігач арбітражу: Едуард Валенко (Львів).
У матчі першого етапу чемпіонату футболістки Вереса вдома поступилися Динамо - 1:3.