Жителька Дубенщини святкує свій сотий ювілей

315 0

Ми у соцмережах:

Жителька Дубенщини святкує свій сотий ювілей

Сьогодні, 10 серпня, свій сотий ювілей відзначає одна із найстарших мешканок Дубенщини - жителька села Квітневе Софія Сангуш.

 Як повідомляє Facebook-група "Блог "Знай більше"", народилася пані Софія у селі Конюшки, яке належало Сангушкам . 

Під час війни, коли українців вивозили на роботу в Німеччину, жінка теж потрапила до цього списку, втім несподівано з´явився невідомий чоловік, котрий захотів поїхати замість неї.

Тож сім´я дівчини зібрала продукти та речі для добровольця і відправили його в Німеччину. Таким чином Софія Федорівна залишилась у рідному селі. Через деякий час визволитель дівчини знайшов її та завітав в гості з Полісся.

У повоєнні роки її відправили на схід України для відновлення Донбасу, але доїхавши до Полтави молода дівчина з односельчанкою змогли повернутися в рідне село. Все своє життя Софія Федорівна пропрацювала ланковою в колгоспі.

Одружена не була, дітей не мала. На даний час ювілярка проживає з племінниками, яким допомагає по господарству, а також виховує внуків та правнуків, має хорошу пам´ять, любить розповідати різні історії з минулого, співати українські пісні.

Сьогодні, з нагоди свята, до Софії Федорівни приходять в гості і вітають з ювілеєм не лише рідні та сусіди, а й представники місцевих рад.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також