Жителька ОСББ у Рівному скаржиться на непрацюючий ліфт

931 0

Ми у соцмережах:

фото ілюстративне

До нашої редакції звернулася жителька ОСББ «Сонячне Рівне», на вулиці Євгена Коновальця, 6, яка розповіла, що у частині під’їздів їхнього будинку вже понад два місяці не працюють ліфти. Відключили їх у зв’язку з проведенням капітального ремонту, проте за її словами, майстри лише декілька днів попрацювали, а ліфти й далі не працюють.

– Я живу на десятому поверсі з собакою, тому щонайменше три рази на день доводиться виходити на вулицю. А на восьмому поверсі живе жінка з цукровим діабетом, якій важко спускатися й підніматися сходами, коли виходить у магазин за продуктами. Куди б я не зверталася, ніякої реакції немає. Все, що роблять у будинку, це за наш рахунок, гроші здаємо, а результату не маємо, – скаржиться рівнянка.

Керівниця ОСББ «Сонячне Рівне» Світлана Далько розповіла:

– П’ять ліфтів ми відремонтували минулого року, і ще п’ять залишилося на цей. Депутати поставили умову, щоб ті ОСББ, які використали дві муніципальні програми минулого року, цього року вже не брати. А окрім ліфтів, минулого року ми почали утеплювати будинок, тому й використали дві програми. Під час планової перевірки ліфтів, техніки безпеки, управління Держпраці написало припис, аби ми підключили ліфти. Тоді я почала добиватися, аби наш будинок поставили хоча б у резерв на ремонт ліфтів, бо є ОСББ, які не змогли зібрати потрібні кошти на ремонт і відмовляються від програми. Так цього року у нас розпочався ремонт ліфтів. З тих, які мали відремонтувати, один вже працює, два – планують запустити до кінця цього тижня. Працівників, які займаються ремонтом мало, а непрацюючих ліфтів багато. Затягується час з ремонтом через те, що не вистачає деталей, тому майстри зсушені чекати доки вони надійдуть. Крім того, перед тим, як запустити ліфт, його мають перевірити та випробувати. А заради одного ліфта експерт не поїде. Люди повинні це розуміти. Те, що я могла, то зробила.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також