Жителям Рівненщини не потрібно буде долати 150 кілометрів, щоб отримати довідку

1165 0

Ми у соцмережах:

Жителям Рівненщини не потрібно буде долати 150 кілометрів, щоб отримати довідку

Переважна кількість усіх адміністративних послуг буде надаватися на рівні ОТГ, тому в рамках нового адміністративного устрою не потрібно буде долати великі відстані за довідками.

На цьому наголосив міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов, відповідаючи на запитання журналістів щодо зручності отримання послуг жителям, наприклад, Зарічного. Адже населений пункт за новим адмінподілом увійшов до Вараського району.

«Не треба буде долати 150 кілометрів, аби доїхати в районний центр за довідками. Адже переважна кількість усіх адміністративних послуг буде надаватися на рівні ОТГ, тобто за місцем проживання. Немає жодного страху в тому, що в рамках децентралізації створені великі райони за розмірами. Нинішній поділ є сучасним і повністю відповідає європейській практиці», - зазначив Олексій Чернишов.

Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль додав, що в області триває активна фаза розбудови місцевих доріг – усе для комфортного доїзду мешканців Рівненщини.

«Вже оголошений тендер на будівництво сполучення Вараш-Зарічне, тому чекаємо пропозицій, відмінного виконання роботи і вже згодом - комфортного доїзду», - розповів Віталій Коваль.

Нагадаємо, на Рівненщині замість 16 утворено 4 райони - Вараський, Дубенський, Рівненський та Сарненський. Така ж кількість буде райдержадміністрацій 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також