![Житомирянин віз горілку, але не довіз](/img/650/zhitomiryanin-viz-horilku-ale-ne-doviz20181106_3351.jpg)
В автомобілі порушника патрульні виявили вантаж без відповідних документів
Сьогодні на стаціонарному посту Опарипси, що в Радивилівському районі, патрульні зупинили "Рено", бо водій порушив правила дорожнього руху.
Патрульна поліція Рівненської області повідомляє, що житель Житомирської області перевозить 440 паперових ящиків, у кожному з яких було по 8 пляшок спиртних напоїв, невідомого походження. 57-річний водій жодних документів на вантаж не мав. На місце події викликали слідчо-оперативну групу.