Журавель скликає рівнян на майдан!

1170 1

Лідер гурту «От вінта» Юрій Журавель чекатиме рівнян о 19-й годині на майдані Незалежності у Рівному, щоб разом відсвяткувати річницю дня прийняття Декларації про суверенітет України та набрання чинності Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

На Майдані Незалежності о 19-й годині ПРОМОВУ будуть співати і говорити: гурти «От вінта», «Чорні ЧЕРЕШНІ», актори Рівненського Драмтеатру та DJ Micik Gonibez. Ведучий – Мячик ДредБол.


Нагадаємо, що саме 16 липня 1990 року Верховна Рада ухвалила Декларацію про державний суверенітет України.

- Прямісінько в центрі Рівного поряд з Майданом Незалежності – маленька затишна вуличка названа на честь цієї визначної події - 16 липня. Ми ходимо нею майже щодня, не задумуючись про це. По те що Суверенітет – не унікальне право Нації на самовизначення, на право боронити свої кордони, на право вибирати собі владу, на право встановлювати власні закони та на право Говорити свою мовою. З того дня пройшло 29 років. Виросло ціле покоління незалежних громадян. І саме сьогодні набуває чинності Закон про функціонування української мови, як державної. Це один з визначальних днів в історії нашої Держави. Це дійсно свято. В цей день дійсно хочеться співати. Тому запрошую усіх рівнян прийти на Майдан Незалежності, що поряд з вулицею 16 липня о 19-00, - повідомляє у Фейсбуці Юрій Журавель.

Акція у Рівному проходитиме за підтримки одного з кандидатів у нардепи, його рекламу вже розмістили на сцені, що змонтована на майдані Незалежності.


 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

  • Владимир 06:15, 18.07.2019

    Лідер гурту «От вінта» Юрій Журавель чекатиме рівнян... А що воно таке отой журавель? Що птах, то всiм вiдомо, що дуже бздливий, теж не новина, бо до цього часу ховається вiд армiї. Нехай, мовляв, другi за Вiтчизну своє життя кладуть. А журавель буде спiвати, та "чекатиме рівнян". А хтось чув як журавель спiває? Якщо не чув, то скажу - як свиня, тiльки тихо. Отаке гiвно.

Залиште вiдповiдь

Читайте також