Журналістка з Естонії навідалася до Рівного у воєнному стані

1790 0

Ми у соцмережах:

Журналістка з Естонії навідалася до Рівного у воєнному стані

Астрід Каннель, яка працює в естонському виданні «Актуальна камера», відвідала Рівне, щоб подивитися, чим і як живе місто в період воєнного стану.

 Своїми емоціями та враженнями поділилася на сторінках видання.

"Шлях із Луцька до Рівного пролягає через нескінченні поля виробників помідорів та огірків. Щоб заплутати супротивника, дорожні покажчики демонтовані. Водій показує фотографії своїх маленьких дітей, яких евакуювали до Польщі. Рівне зустрічає журналістів повітряною тривогою, якій вторять церковні дзвони", – пише вона.
На другий день війни тут були випущені ракети по міжнародному аеропорту. Тут розпочинаються важливі шосе, є хімзавод. Є й театр, який став штабом добровольців, куди городяни приносять речі для відправлення на фронт, для біженців та інших. Балерини ріжуть запасні джгути для солдатів на фронті.
«Допомагаємо, щоб наші солдати були здорові, щоб їм робили перев'язки. Чим ми можемо, тим допомагаємо», – сказала балерина Ольга.
"За професією я актор театру, телеведучий та ведучий усіх головних міських свят. Це було у звичному житті, зараз я волонтер", – розповів Юрій Ширко.
 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також