Рівнянин Юрій Дейнега зіграв сусіда в «Кріпосній»

913 0

Ми у соцмережах:

Рівнянин Юрій Дейнега зіграв сусіда в «Кріпосній»

У комунальній сфері Рівного можна зустріти дивовижних людей, як-от Юрій Дейнега. Чоловік любить свою роботу з прибирання аварійних дерев у тресті зеленого господарства. А у вільний час він — актор і має до цього хист. Пан Юрій — доказ того, що навіть в 50 років можна здійснити свою дитячу мрію і зіграти в кіно.

Юрій Дейнега, якому 62 роки, змалечку мріяв стати актором, ідеться в сюжеті ITV. Шлях до його мрії був тернистим і тривав довгих 30 років.

— Мрія була, але коли вона оформилася в мене в те, що я хочу, було вже трішки пізно, — розповів чоловік. — Бо в акторські вузи приймають до певного віку. А коли я зрозумів, що більше нічого в цьому житті робити не хочу, вже був трохи старшим.

Перші ролі в кіно Юрій зіграв у 55 років. Спершу грав у масовках. Втім, невдовзі почав отримувати цікавіші пропозиції.

— Вже коли мене запросили зіграти в невеличких епізодах в п’яти серіях «Анна детектив», я зрозумів, що таке взагалі акторська робота в кінематографі, — зізнається рівнянин.

Юрій Дейнега зіграв у фільмі «Віддана», в серіалі «Сага» і «Слов’яни». І в новому сезоні серіалу «Кріпосна» теж брав участь у зйомках — зіграв сусіда головних героїв.

А ще чоловіка рівняни можуть зустріти просто серед вулиці. Адже він працює в бригаді з благоустрою Рівненського міського тресту зеленого господарства. Каже, що поєднувати акторську і комунальну діяльність нескладно, а навіть цікаво. Бо обидві професії чоловіку дуже подобаються.

— Те, що роблять комунальні служби, нібито не видно, але от коли їх не стане, то це буде дуже помітно, — зазначає чоловік. — Ми займаємося тим, що щодня в місті прибираємо аварійні дерева, гілля, колоди. Наша робота — зробити місто зручним для всіх містян.

Юрій Дейнега на досягнутому не збирається зупинятися. Готовий до нових ролей. Але й продовжувати дбати про рідне місто, яке хоче бачити зеленим і красивим.

Дарина ГУЗЕНКОВА.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також