Зірковий Вертеп відомих рівнян зібрав на благодійність 110 000 гривень

928 0

Ми у соцмережах:

Зірковий Вертеп відомих рівнян зібрав на благодійність 110 000 гривень

П'ятий рік поспіль «Коляда» заряджена позитивною енергетикою, щирими емоціями і теплими обіймами, летить до тих, хто потребує найбільше..

- Усім, хто приймав наш Вертеп та Маланку, уклінно дякуємо за те, що долучились до благодійності, -  повідомили учасники Зіркового Вертепу у Фейсбуці. - Наш перший транш — 50 тисяч дівчинці, яку звати Юрчук Валерія Андріівна (9 років).
Діагнози ортопедичні: вроджений вивих обох стегон (двічі оперований лівий кульшовий суглоб, правий піддався консервативному лікуванню); двобічна клишоногість(оперована в 2 роки) ліва стопа знову потребує хірургічного втручання і сколіоз (кіфоз) — дівчинці потрібно постійно носити ортопедичний корсет.По урології: хронічна ниркова недостатність 2 стадії, нейрогенний сечовий міхур(тобто немає імпульсу від спинного мозку) він не скорочується і через це відсутній сечовипуск, тому мама змушена випускати кожні 2 години сечу катетером, щоб не було інфекції у сечовивідних шляхах. А джерело всіх хвороб - спіна біфіда (спинно-мозкова ліпома), яку терміново потрібно оперувати.

Завдяки нам усім,дівчинку успішно прооперували!! Ми щасливі повідомити, що Валерія почувається добре.
Диво на Різдво сталось! У кого є ще бажання допомогти, лишаємо ось це : номер картки (Приватбанк) 4149499344094345 Юрчук Олена 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також