![Фото - поліція Рівненської області](/img/650/zlodiy-v-dubni-khotiv-obikrasti-hospodarstvo-odnak_20240726_5342.jpg)
Та його все одно знайшли.
24 липня до поліції звернувся 32-річний дубенчанин - вночі хтось намагався обікрасти його обійстя. Але зловмисник, почувши сигналізацію, втік. Крім того, кількома днями раніше з підсобного приміщення у цього ж господаря зникло два перфоратори.
- Під час перегляду камер відеоспостереження було встановлено, що до крадіжки може бути причетний 49-річний житель райцентру. Електроінструмени у нього вилучили, - кажуть в обласній поліції.
![](/images/IMG_20240726_143654_664.jpg)
Нещодавно попався на крадіжці й раніше судимий 66-річний березнівчанин - поцупив металевий зернорозділювач від комбайна з приватної території.
![](/images/IMG_20240726_143654_980.jpg)
За обома крадіжками відкрито кримінальні провадження.