«Злодія в законі», якого затримали на Рівненщині, видворили з України та заборонили в`їзд на 23 роки

1230 0

Ми у соцмережах:

«Злодія в законі», якого затримали на Рівненщині, видворили з України та заборонили в`їзд на 23 роки

За рішенням суду «злодію в законі» заборонено в’їжджати в Україну упродовж 23-х років.

22 листопада 2019 року 37-річний «злодій в законі» з Грузії , у кримінальному світі відомий як «Тенго Пітерський» та «Тенго Гальський», був затриманий біля Корця співробітниками управління стратегічних розслідувань в Рівненській області Національної поліції України спільно з обласним управлінням патрульної поліції та СБУ в Києві та Київській області. Він прямував до столиці й охарактеризував свою поїздку як «дружній візит до старих друзів».

За даними оперативників, «злодій в законі» їхав до столиці, аби зустрітися з особами з кримінального середовища та вирішити питання перерозподілу грошових потоків, отриманих від вчинення майнових злочинів.

 

За рішенням суду його було поміщено до держустанови «Миколаївський пункт тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні ДМС України» з подальшим примусовим видворенням.

Сьогодні, 1 липня, «злодія в законі» на прізвисько «Тенго Гальській» видворено за межі України із забороною в’їзду до України на 23 роки.

Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України. 

До речі, Тенгіза Чарая вже неодноразово затримували та видворяли з України, а він щоразу повертався.  "Злодієм в законі" він був "коронований" в 2014 році в Санкт-Петербурзі. За його плечами декілька судимостей за скоєння особливо тяжких і тяжких злочинів, серед яких є навіть замах на вбивство. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також