Змагання стильних «цирульників»

1576 0

Ми у соцмережах:

Проявити себе у вмінні креативно підстригати людей останнім часом мають рівненські перукарі. Одна з них повернулася з міжнародного конкурсу в Санкт-Петербурзі, інші — лише готуються до місцевого змагання «цирульників».

Проявити себе у вмінні креативно підстригати людей останнім часом мають рівненські перукарі. Одна з них повернулася з міжнародного конкурсу в Санкт-Петербурзі, інші — лише готуються до місцевого змагання «цирульників».

Зокрема, рівнянка Ірина Раєвська увійшла до числа фіналістів престижного міжнародного конкурсу з перукарського мистецтва «Зірка Estel-2011» та завоювала право на навчання в престижній академії перукарського мистецтва. У першому етапі конкурсу, який відбувався у Санкт-Петербурзі, взяло участь близько двох тисяч перукарів не лише з України та Росії, а й Польщі, Естонії, Латвії, Німеччини. За результатами конкурсу було визначено 16 перукарів-фіналістів, до числа яких увійшла й Ірина Раєвська. Вона працювала з моделлю агентства «Панна» Тетяною Климець. — Ідея створення образів належить не лише мені, а й самій моделі та фотографу Едуарду Хитрому, ми працювали командою, адже образ — це не лише зачіска, а й візаж, освітлення фото, погляд моделі, — говорить Ірина Раєвська. — Високо оцінили журі наші образи під назвою «Діва» та «Вавилон». Найбільше я ціную перемогу саме тому, що вона дала мені можливість навчатись в одній з найпрестижніших академій перукарської майстерності «Естель». А ось поїхати на інший конкурс у Пітер «Невские берега» зможе володар гран-прі менш масштабного, але місцевого конкурсу перукарського мистецтва та візажу «Квітка Лотоса». Організатором проекту є стиліст Алекс Матирний спільно з агенцією «Art-models». Першого жовтня з ранку до вечора у готельному комплексі «Айвенго» голови моделям милитимуть та зачісуватимуть вісім майстрів перукарської справи (Яна Чубок, Юрій Шостак, Ольга Хвоєвська, Альона Мокляк, Вадим Ніколаєв, Петро Торчило, Олег Чумаков, Анна Воробей), «марафет наводитимуть» чотири професійних візажисти (Крістіна Мельничук, Ольга Хвоєвська, Катерина Садовенко — єдина представниця іншого міста — Львів, Ірина Василюк). Змагатимуться вони у восьми різних номінаціях: для жінок — весільна зачіска, нова коса, первісний образ та фантазійний образ; для чоловіків — первісний образ, модний образ та фантазійний образ; для дівчаток та хлопчиків — святковий образ. Подивитись на це можна квиток 60 гривень.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також