Знешкодили артснаряди з Сарненщини

695 0

Ми у соцмережах:

Знешкодили артснаряди з Сарненщини

Група піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення Головного управління ДСНС України у Рівненській області знищила 150 набоїв та 5 артснарядів.

Набої калібром 7,62 мм та один артилерійський снаряд калібром 76 мм часів Другої світової війни знайшов під час прогулянки чоловік у селі Чудель Сарненського району. А один артилерійський снаряд калібром 76 мм та три артилерійських снаряди калібром 20 мм часів Другої світової війни були виявлені головою Немовицького ОТГ в урочищі «Лиса гора» поблизу с. Немовичі у Сарненському районі.

Головне управління ДСНС України у Рівненській області нагадує, що у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів,  не торкатися до них і одразу ж телефонувати за номером 101 або 102. Під час виявлення підозрілого предмету категорично забороняється пересувати його; заливати рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати; намагатися самостійно знешкоджувати знахідку; здійснювати на підозрілий предмет звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив, адже практично всі вибухові речовини чутливі до механічних, звукових впливів та нагрівання. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також