Знову — 3:4

1733 0

Знову — 3:4

Другу гру поспіль міні-футбольний клуб «Рівне» завершує з однаковим рахунком — 3:4. Спочатку підопічні Юрія Баховського програли у Житомирі, а вже цієї суботи вони поступилися на своєму майданчику чернівецькому «Меркурію». Що цікаво, і житомиряни і чернівчани — дебютанти першої ліги.

Матч МФК «Рівне» — «Меркурій» пройшов у цікавій боротьбі з великою кількістю гольових моментів. На жаль, протягом майже усієї зустрічі саме рівняни були у ролі наздоганяючих. Другий тайм МФК «Рівне» провів дуже потужно, більшість часу гості не могли перейти на нашу половину майданчика. За рахунка 3:3 здавалося, от-от і наша команда дотисне суперника. Проте кінцівку зустрічі «Меркурій» провів краще, за кілька хвилин до завершення матчу забивши переможний гол. Віктор Мглинець, головний тренер «Меркурія»: — Гра вийшла бойовою. Ми створили більше голевих моментів, а тому, вважаю, виграли заслужено. Хоча загалом нам є чому в рівнян повчитися. Ми робимо лише перші кроки у першій лізі, а тому конкретних завдань перед командою не ставимо, хоча якщо гра піде, то, може, й змінимо завдання. Юрій Баховський, головний тренер МФК «Рівне»: — Ця гра показала, що цього року простих суперників немає. Усі ігри будуть на нервах. Удача сьогодні відіграла велику роль, у нас було багато моментів, м’яч влучав у лоб, у поперечину, у штангу, тільки не у ворота. До самовіддачі гравців у мене жодних претензій немає. Інше питання — майстерність, потрібно не забувати, що у нас молода команда. Напевно, треба зачекати, коли майстерність прийде. Наступний матч МФК «Рівне» проведе в Іллічівську проти «Іллічівця».