Знову «Єнакієвець»

1101 0

Міні-футбольний клуб «Кардинал-Рівне» на п’ятій сходинці завершив перший етап чемпіонату України у вищій лізі. Могла наша команда завершити регулярну першість і на сходинку вище. Для цього треба було: а) перемогти вдома «ТВД», б) щоб «Єнакієвець» втратив очки у Севастополі. Втім, не склалося.

Матч проти «ТВД» вийшов багатим на голи, і це при тому, що львівський клуб має один з найкращих захистів у лізі. Рівняни бадьоро розпочали, вже на 12-й хвилині перемагаючи — 4:0. На початку другого тайму відрив став ще більшим — 6:1. І ось тут розпочалося найцікавіше — у прісній грі в одні ворота несподівано з’явилася інтрига. Гості замінили воротаря польовим гравцем, і перевага «Кардинала» поступово зменшилася до 6:4. «ТВД» не здавався і за секунду до фінальної сирени забив ще й п’ятий гол. На більше, на наше щастя, часу не вистачило. Втім, розслаблення рівнян цілком можна пояснити. У середині другого тайму оголосили, що «Єнакієвець» з великим рахунком перемагає у Севастополі, разом з цим оголошенням луснули усі наші надії на четверте місце. Отож «Кардинал» та «Єнакієвець» зіграють між собою на першій стадії плей-офф. Це було відомо і раніше, а тепер лише з’ясувалося, хто матиме перевагу власного майданчика. На жаль, це будемо не ми. Таким чином, 15 та 16 квітня (відповідно, о 13.00 та 12.30) колективи зіграють у Рівному, а 21 квітня, і при потребі 22 та 23 квітня, вони гратимуть на Донеччині. Серія триватиме до трьох перемог одного з клубів. У разі нічиєї в матчі команди одразу ж пробиватимуть пенальті. — Вони об’єктивно сильніші за нас, — переконаний головний тренер МФК «Кардинал-Рівне» Юрій Баховський, — але не сумнівайтеся, ми обов’язково дамо бій.