«Золотий матч» відбудеться у Бугрині

873 0

Матч за золоті медалі Першої ліги чемпіонату Рівненської області з футболу відбудеться на нейтральному полі у селі Бугрин у неділю, 14 листопада, о 13:00.

Таке рішення на спільній нараді з представниками команд-учасниць прийняв Комітет з проведення змагань Рівненської обласної асоціації футболу.

Нагадаємо, після 16 турів по 40 очок набрали «Маяк» (Сарни) та «Сокіл» (Садове), і тепер на них очікує додаткова гра. Згідно до жеребкування, номінальним господарем «золотого матчу» буде «Сокіл». Якщо основний час поєдинку завершиться унічию, команди зіграють ще два тайми по 15 хвилин. Якщо і у додатковий час не вдасться визначити переможця, команди пробиватимуть пенальті.

Крім того Комітет з проведення змагань прийняв рішення зняти з футболістів команд дисциплінарні стягнення за дрібні порушення.