«Золотий» Павлоград

1116 0

З оберемком медалей повернулися з міста Павлоград Дніпропетровської області рівненські кікбоксери. Там проходив фінал Кубка України одразу за двома версіями — IAKSA та WTKA. На чотирьох рівняни здобули шість золотих нагород.

Безумовно, найціннішим є «золото», яке у змаганні дорослих виграв Роман Кроль. У категорії до 75 кг у фул-контакті він впевнено переміг трьох кікбоксерів. Причому супернику по фінальному бою після нокауту довелося надавати медичну допомогу. Таким чином, Роман зміцнив свої позиції у цій ваговій групі, а разом з тим отримав путівку на чемпіонат світу, що відбудеться в Італії. Спортсмен є вихованцем центру «Будокан», готував його до змагань Ростислав Саєнко. Інші троє наших спортсменів є вихованцями ДЮСШ №5 (тренер — Олег Герман), і вони виступали серед юнаків. У віковій групі 11 років Владислав Жовтанюк та Даніель Сень виграли по два «золота» у лайт— та семі-контакті. Костянтин Новоседлюк теж був першим у лайт-контакті, щоправда, серед шістнадцятирічних.