Звели багатоповерхівку — нехай і зупинки будують!

1655 0

Ми у соцмережах:

Звели багатоповерхівку — нехай і зупинки будують!

Таку позицію депутатів міської ради забудовники називають «дивною» і стверджують, що платять мільйони на розвиток інфраструктури

У Рівному потрібно побудувати ще дві зупинки громадського транспорту — на вулиці Костромській. Адже в останні роки там активно почали зводити житлові комплекси на сотні квартир, у деяких уже давно живуть люди. Але рівненські депутати не хочуть витрачати гроші на це з міського бюджету. Вважають, що це проблеми забудовників.

Сергій ВасильчукСергій Васильчук, член бюджетної комісії:

Там будують два житлових комплекси — «Рівненська брама» та «Spektrum» від «Реноме». Дуже добре пам’ятаю, як місто колись пішло на поступки для одного із цих забудовників. Оскільки де будівництво, там є й гроші, то хай профінансують розвиток інфраструктури для мешканців своїх же багатоповерхівок. До того ж, місто уже витратило кошти і розробило проект будівництва цих зупинок. Подаруємо проект їм.

Надія ГладкевичНадія Гладкевич, генеральний директор групи компаній «Реноме»:

Пропозиція депутатів дуже дивна. Адже раніше міський голова Рівного Володимир Хомко заявляв, що місто саме побудує зупинки, а ми їх лише облагородимо, покладемо бруківку. Наша компанія уже заплатила у бюджет Рівного 50 мільйонів гривень податку. Ці гроші мають витрачатися на розвиток міської інфраструктури. Окрім того, як компанія-забудовник може самостійно побудувати зупинку громадського транспорту, якщо для цього потрібно мати дуже багато різних дозволів від міста?

Додамо, що будівництво двох зупинок на вулиці Костромській обійдеться бюджету Рівного в 1 млн 178 тис. гривень.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також