«Звичайне диво» відвідало дітей, які зустріли Новий рік у Рівненській обллікарні

3504 0

Ми у соцмережах:

«Звичайне диво» відвідало дітей, які зустріли Новий рік у Рівненській обллікарні

1 січня аніматори від ПриватБанку та Mastercard відвідали маленьких пацієнтів Рівненської обласної дитячої лікарні. Санта-Клаус разом зі своїми помічниками вітали усіх дітей та роздавали їм подарунки.

 Це трапилося в рамках всеукраїнської новорічної традиції «Звичайне диво», яку вже четвертий рік поспіль проводять в Україні ПриватБанк спільно з Mastercard.

Цього року чудову ідею привітати зі святом малечу, яка зустрічає Новий рік на лікарняний ліжках, підтримали майже 150 тисяч українців.

 

- Такі надзвичайні проєкти є найкращим втіленням сучасного запиту суспільства та тренду на активну системну благодійність. Завдяки зручній можливості зробити посильний внесок в велике добре діло до проєкту приєдналася рекордна кількість українців, - повідомила керівник благодійних проєктів ПриватБанку Анна Павлова. - Саме завдяки їм більш ніж 3 тисячі дітей, які зустріли 2021-й у лікарнях, провели новорічний ранок разом з помічниками Санти та казковими героями, подарунками та розвагами. А медики згодом отримають таке необхідне обладнання для лікування малечі.

 

Цього року українці разом і банком та Masterсard зібрали на подарунки дітям та необхідне для дитячих лікарень обладнання понад 10 млн. грн. Умови участі в проєкті дуже прості: з початку листопада до 31 грудня потрібно було зареєструватись на сайті акції, а після цього з кожної оплати, здійсненої за допомогою картки ПриватБанку, 1 гривня йшла на благодійність і до неї ще по 1 гривні додавали ПриватБанк та Mastercard.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також