Діючий ресторан на 210 посадочних місць "Роксолана"

2985252 грн.

04.10.2019 10:35

Автор:

Продається діючий бізнес – кафе-ресторан "Роксолана" в ближньому центрі райцентру Зарічне. Площа приміщення – 307 м.кв., головного залу – 135 кв.м – це 210 посадочних місць на весілля, 150 – у будні. Добудований літній майданчик – 90 м.кв, можна утеплювати і використовувати зимою. В приміщенні є бенкетний зал на 25 місць, гардероб, три кабінки в залі, барна стійка. Є кухня, пусодомийна, холодний цех, кабінет, склад для зберігання твердих продуктів, коридори, туалет. Є 15 холодильників і морозильних камер, 2 великі електроплити і 3 газові, кондиціонери і твердопаливний котел, власна скважина+центр. опалення.
Площа землі біля ресторану – 1 га, все приватизовано, усі документи є. Є три продуктові склади – на овочі, посуд і морожені продукти. Великий підвал для зберігання овочів, два господарські склади для інвентарю і палива. Є туалет на вулиці. Територія облагороджена, багато фруктових дерев, квітів, дитячий майданчик, гойдалка. Щороку робиться косметичний ремонт, оновлення меблів і посуду.
Ресторан успішно працює з 2002 року, знаходиться в людному місці, по середам біля нього проходить базар. Що вихідних є замовлення на весілля з району, області і з Білорусі, налагоджені зв'язки із організаторами весіль. Усю побутову техніку, меблі, інвентар і посуд власники залишають. При бажанні можна змінити цільове призначення - у власності цілий гектар землі майже в центрі містечка. При бажанні: фабрика, магазин, торговий центр, житлові приміщення. Продається у зв'язку з пенсійним віком власників. Усі деталі телефоном. Торг значний для реальних покупців. Усі документи готові.

Усі оголошення автора

Схожі оголошення