Щасливе
Обласна газета «Рівне вечірнє»
Наш провайдер:
-25% на металопластикові вікна
☰ РОЗДІЛИ

Завжди хочеться купити дешевше. І не лише тому, що грошей зайвих немає, а тому що розумієш, що більшість із заплаченої тобою суми піде не виробнику, а посередникам. Тим, хто переконав тебе саме це, а не інше купити, випити, з'їсти, почитати, подивитись…

Водо­провід — на сміттє­зва­лище


До кінця року на сміттєзвалище, що на околиці Рівного, проведуть водопровід. Проект обійдеться у 4,3 мільйона гривень. Це потрібно для гасіння сміття, яке влітку час від часу загоряється.
 

Якщо незручності — норма життя

5-9-2003

У мене в оселі дві доби не працювало кабельне телебачення. Зателефонував на фірму, яка обслуговує наш будинок, але оператор заявила, що нічим допомогти не може, бо трапились «технічні неполадки». Дивний збіг, що вони припали на святкові дні. Чи повинна фірма мені відшкодувати моральні збитки за те, що родина не мала змоги дивитись усі телепрограми дві доби? Якщо подам позов у суд, чи маю шанс його виграти?

Григорій Ш., м.Рівне.

Коментує адвокат Олександр Бражніков:

— Комусь може здатися, що дописувач, незважаючи на перебої у кабельному ефірі, все ж занадто надивився телепрограм з американського життя, де представники середнього класу, звиклі з будь-якого приводу захищати свої права, позивають до суду за дрібницю, а моральну шкоду вбачають ледь не у поганій погоді. Насправді загроза потрапити в судову халепу на Заході є важливим рушієм підвищення відповідальності за якість послуг, що надаються. І скоріше за все, для уникнення конфлікту кабельна компанія десь у Каліфорнії чи Пенсільванії у схожому випадку неодмінно попросила б вибачення у своїх клієнтів, запропонувала б їм якісь компенсації, знижки або додаткові послуги, щоб не втягувати себе у судовий процес. Ви спитаєте: невже ми гірші, чи менш захищені, за них? З погляду закону — ні. Наше законодавство передбачає право кожного звернутися до суду за захистом його порушеного права, в тому числі й за компенсацією за завдану моральну шкоду. Проблема в іншому: як будуть оцінені ваші моральні збитки. У нас, де відключення світла, гарячої води або ремонт дороги без попередження є ледь не нормою життя, розраховувати на значні матеріальні відшкодування не доводиться. Отож, збираючись у судову боротьбу за якість послуг, будьте готові до багатомісячного судового марафону, під час якого разом зі своїм адвокатом ви будете спочатку доводити наявність у телекомунікаційної фірми якихось зобов’язань перед вами взагалі, потім факт їх порушення, а вже наостанок чітке формулювання ваших особистих (персональних ) моральних збитків у порівнянні з тисячами мешканців міста, яким такі послуги, яких ви не отримували всього два дні, взагалі недоступні.

 
Читайте також:

Розмова з даішником «за правилами»
№59, 15-8-2003

Право чи обов’язок,
№59, 15-8-2003

або Ще раз про так звані добровільні внески

Гасло «Закон для всіх» не є реальністю
№59, 15-8-2003

Безкоштовні юридичні консультації
№59, 15-8-2003

«Підпільний Кіндрат» продає сурогат
№59, 15-8-2003

Де шукати управу на адвоката?
№55, 1-8-2003

Щоб право на житло мати, не досить про господаря дбати
№53, 25-7-2003

Лікарняний для підприємця
№51, 18-7-2003

Громадянин звернувся до прокурора...
№47, 4-7-2003

Укласти угоду допоможе нотаріус
№46, 27-6-2003

Укласти угоду допоможе нотаріус
№44, 20-6-2003

Наповнення © «Рівне Вечірнє», (с) 2003-2017. Оновлюється щодня.
При використанні матеріалів посилання на www.rivnepost.rv.ua обов’язкове.
Програмування та дизайн © «Рівне Вечірнє»
Засновник — Микола Несенюк.

Головний редактор — Валентина ШАХ: valensrv@gmail.com.

Керівник рекламного відділу — Микола Жванський: rivne_ren@ukr.net

Редактор сайту — Алла Садовник: allasadovnuk@i.ua.

Редактор он-лайн новин — Жанна Пінчук: pinkrime@gmail.com.

Контакти для розміщення реклами: (097) 462-65-64, (096) 81-89-627, e-mail: advertrv@ukr.net

Адреса для листування з редакцією: rivnepost@gmail.com.
Телефони редакції: (067) 362-56-86, (0362) 62-56-54, 62-56-55
@ — друкується на правах реклами.