Щасливе
Обласна газета «Рівне вечірнє»
Наш провайдер:
-25% на металопластикові вікна
☰ РОЗДІЛИ

Завжди хочеться купити дешевше. І не лише тому, що грошей зайвих немає, а тому що розумієш, що більшість із заплаченої тобою суми піде не виробнику, а посередникам. Тим, хто переконав тебе саме це, а не інше купити, випити, з'їсти, почитати, подивитись…

Водо­провід — на сміттє­зва­лище


До кінця року на сміттєзвалище, що на околиці Рівного, проведуть водопровід. Проект обійдеться у 4,3 мільйона гривень. Це потрібно для гасіння сміття, яке влітку час від часу загоряється.
 

Недитячі розваги в «Електроніку»

12-7-2007

Жорстоко познущалися над двома семирічними хлопчиками минулого понеділка в оздоровчому таборі «Електронік» 14-річний та 13-річний підлітки. Скориставшись моментом, коли вихователь з більшістю дітей загону була на концерті, підлітки запросили хлопчиків до себе у кімнату на морозиво. Старші роздягнулися та почали примушувати до орального сексу. Нетямущим дітлахам ще й «дохідливо» пояснили, як саме вони хочуть задовольнити свою пристрасть. Один з хлопчаків відмовився це робити, його почали бити, вставили сірник у задній прохід та підпалили. Інший, перелякавшись, виконав все, що від нього вимагав насильник. Батьки забрали обох хлопчиків з табору. Нині один з них перебуває у лікарні. Його мама розповіла кореспонденту «РВ», що дитина поводиться дивно та досі всього боїться. Інший хлопчик також почувається погано.

Розповідає мама одного з потерпілих:

— У таборі практикують різновікові загони. Тож підлітки були в одному загоні з нашими дітьми. На них раніше син неодноразово скаржився. Вони могли заходити до молодших у кімнату і лягати на їхні ліжка, забирати привезені нами гостинці, ритися в їхніх речах. Одного разу, коли я приїжджала до сина, побачила, як один з цих підлітків мочився серед кімнати молодших дітей. Я розповіла про це старшому вихователю. Але вона сказала, що не може знайти до підлітка підхід. Батьки, за її словами, його «зіпхнули» у табір на все літо. Мовляв, нікому він не потрібен і їй його шкода. А з виховательки загону що візьмеш, якщо вона сама дитина — 17 років. Про те, що щось трапилося з нашими дітьми, ми дізналися у ніч з понеділка на вівторок. О третій годині ночі на мобільний чоловіка подруги, яка теж свого сина відправила з моїм у табір, зателефонували. Сказавши, що це з табору, почали питати рік народження їхнього і мого сина. Більше нічого не пояснювали. Чоловік подруги налякався, зателефонував їй, потім уже мені. Ми зібралися і поїхали у табір. Там уже була міліція. Піднявши усіх на ноги, ми дізналися, як познущалися над нашими синами. Сергійко розповів, що один з підлітків його заводив у ванну, роздягався і там змушував до... Із сином подруги аналогічне відбувалося у кімнаті. Але якщо Сергійко, злякавшись криків і лайки, з якою накинувся на нього підліток, виконав усе, що той наказував, то Максим слухати другого підлітка відмовився. За це й поплатився: отримав удар в око та опіки сідниць і заднього проходу. Почувши такі жахи, ми зразу ж забрали дітей додому і написали заяви у міліцію. Нам, щоправда, працівники міліції радили не роздувати скандалу. Мовляв, нічого ви не доб’єтеся, бо насильники — неповнолітні, тож їх не покарають. Рекомендували краще взяти гроші в їхніх батьків. Але ми від цього відмовилися. Прикро, що в «Електроніку», який вважається найкращим табором області, таке робиться. Можна лише уявляти, що ж тоді відбувається у гірших таборах! Більше дитину в табір нізащо не віддам.

Коментарі

Катерина Сичик, заступник начальника Рівенського міського управління освіти:

— Про те, що трапилося, нам стало відомо лише у середу вранці з доповідної записки директора табору. Відразу ж туди було відправлено людину для проведення службового розслідування. Про його результати буде відомо у четвер.

Юрій Мельник, в.о. прокурора Рівенського району:

— Cемирічний хлопчик розповів, як над ним познущались, своїй подружці, а налякана дівчинка переказала історію своїй виховательці. До речі, цій виховательці лише 17 років, вона сама ще неповнолітня. За фактом насильницького задоволення статевої пристрасті неприродним способом за частиною 1 статті 153 Кримінального кодексу порушено кримінальну справу. Будемо також вирішувати питання про притягнення до відповідальності й директора цього дитячого закладу за неналежний догляд за дітьми.

Замість післямови: директор «Електроніка» Володимир Гершун відмовився коментувати цю пригоду, зазначивши лише, що зможе це зробити тільки після закінчення службового розслідування, яке нині проводиться в таборі. І сам, мовляв, ініціював його проведення. Він додав, що усіх учасників пригоди батьки вже забрали з табору додому.

Мирослава Шершень, Жанна ПІНЧУК.

 
Читайте також:

Смерть на «зебрі»
№51, 12-7-2007

Убила блискавка
№51, 12-7-2007

Борсук вкусив дівчинку
№51, 12-7-2007

Випив отруту
№51, 12-7-2007

На гітарі заграти не встигли
№51, 12-7-2007

Вже і справи немає в прокуратурі щодо Полоцького?
№51, 12-7-2007

Сліпий постріл
№51, 12-7-2007

УБОЗ знайшов копачів
№51, 12-7-2007

З чорниць — у лікарню
№51, 12-7-2007

Гурт поліщуків не пропустили до білоруського лісу
№51, 12-7-2007

Підкинуте немовля забере бабуся
№51, 12-7-2007

Наповнення © «Рівне Вечірнє», (с) 2003-2017. Оновлюється щодня.
При використанні матеріалів посилання на www.rivnepost.rv.ua обов’язкове.
Програмування та дизайн © «Рівне Вечірнє»
Засновник — Микола Несенюк.

Головний редактор — Валентина ШАХ: valensrv@gmail.com.

Керівник рекламного відділу — Микола Жванський: rivne_ren@ukr.net

Редактор сайту — Алла Садовник: allasadovnuk@i.ua.

Редактор он-лайн новин — Жанна Пінчук: pinkrime@gmail.com.

Контакти для розміщення реклами: (097) 462-65-64, (096) 81-89-627, e-mail: advertrv@ukr.net

Адреса для листування з редакцією: rivnepost@gmail.com.
Телефони редакції: (067) 362-56-86, (0362) 62-56-54, 62-56-55
@ — друкується на правах реклами.