Обласна газета «Рівне вечірнє»
Наш провайдер:
-25% на металопластикові вікна
☰ РОЗДІЛИ

У столиці Данії місті Копенгаген на кожній площі, а їх там кілька десятків, стоїть пам'ятник королю. Зелена бронзова скульптура із людиною на коні і підпис «Крістіан такий-то». У них усі королі були Крістіанами, тож не місцевому без підготовки не розібратися. Заблукати можна поміж тим Крістіанами.


Хоча написання 10-ї за рахунком книги вимагало неабияких зусиль та концентрації уваги, текст не спустошив самого автора. Навпаки, подарував чимало нових думок, які ще чекають свого творчого втілення. У книзі «Спустошення» чимало метафізики, написане не завжди реалістичне, належить до світу невидимого.

П'ять гектарів біля Рівного - для Мартина


У 39 тисяч гривень оцінили 4,8 га лісу неподалік Рівного, які наступні 15 років орендуватиме підприємство Романа Мартина, друга голови Рівненської РДА. На ділянці, що прилягає до водойми неподалік села Сергіївка, підприємець має зробити зону відпочинку.

 

Останній дзвоник

15-5-2008

У суботу один з мешканців багатоповерхівки на вул.Київській, який працював за комп’ютером, побачив, як мимо його вікна пролетіло тіло людини. За кілька хвилин після того перехожі помітили в одному із сміттєвих контейнерів юнака і викликали швидку допомогу. Хлопця, який випав з даху 14поверхівки, відвезли у лікарню. Він був ще живим. Але від отриманих травм у лікарні помер.

Що сталося на даху цієї рівненської багатоповерхівки?
Що сталося на даху цієї рівненської багатоповерхівки?

Хоч навчальний рік для школярів ще не закінчився, проте учора для одинадцятикласника Рівненської гуманітарної гімназії Олександра Олексійчука пролунав останній дзвоник. У гімназії почепили фотографію усміхненого Сашка та поставили букет жовтих квітів. Учні та вчителі гімназії попрощались з юнаком, який трагічно пішов з життя минулої суботи. Причини його смертельного польоту з даху 14-поверхівки на вулиці Київській до кінця не з’ясовані, подробиці останнього дня життя школяра зараз встановлюють рівненські міліціонери.

Коментарі

Віталій Чубаєвський, начальник Рівненського міського відділу міліції:

— У дворі будинку знайшли блокнот — це була передсмертна записка на кількох аркушах, адресована мамі. Олександр просив у неї вибачення. Згадував також у записці імена двох дівчат та свого друга. Цей блокнот ми віддали на експертизу, щоб з’ясувати, чи справді він належить юнаку. А всіх свідків, хто, можливо, бачив, що саме відбувалось на даху будинку №17 на вулиці Київській у Рівному з 16-ї до 17-ї години 10 травня, прошу телефонувати у міліцію.

Зоя Макарчук, директор гуманітарної гімназії:

— Сашка я знала з першого класу. Він був хлопчиком, абсолютно не схильним до депресії, комунікабельним. Це людина, яка любила життя. Виховували Сашка мама та прабабця. Він дуже любив свої рідних. На День Перемоги подарував їм троянди та торт. Сашко захоплювався інтелектуальними іграми, грав у «Що? Де? Коли?» і разом з командою «Альфа» здобув для нашої гімназії 5 кубків, їздив в Одесу на чемпіонат України, зустрічався з Борисом Бурдою. Він жив цією грою, хотів після закінчення гімназії тренувати семикласників. Брав участь у конкурсі «Сучасник і сучасниця». Планував вступити до НУВГП, ходив на підготовчі курси. Мама вже купила Сашку випускний костюм, який дуже йому сподобався. Він навіть казав мамі, що коли одягне цей костюм, а вона зробить зачіску на випускний, то вони будуть найкрасивішою парою на святі. У суботу Сашко ще зробив дзвінок бабці, яка живе у Вітебську — пообіцяв допомогти їй зробити влітку ремонт. Близько четвертої години Сашко сказав мамі, що йде до товариша і скоро повернеться. Мобільний залишив вдома. Незабаром мама почала його шукати. З’ясувала, що у товариша він не з’являвся. Дзвонила і в міліцію, і по лікарнях. А десь під ранок у реанімації сказали, що до них привозили хлопчика, проте той помер. На опізнання сина Вікторія Петрівна поїхала зі своєю сусідкою. Померлим виявився Сашко. Коли ми довідалися про його смерть, спочатку подумали, що хлопчика збило авто, коли він катався на велосипеді. У те, що трапилось, повірити важко.

 
Читайте також:

Водій маршрутки загинув, cемеро пасажирів поранені
№35, 13-5-2008

Поляка побив «сержант Петренко»?
№34, 8-5-2008

ВАЗ влетів під потяг. Четверо людей загинуло
№33, 6-5-2008

Пристрасний Бакай
№32, 1-5-2008

Ще не всі жертви дубенського маніяка звернулися до міліції

Князівство Переброди
№31, 24-4-2008

Торгун просив у поляків грошей
№30, 22-4-2008

Георгій Мінтенко побився із сусідом. Сусід помер
№29, 17-4-2008

Спеціалістом бути недешево
№28, 15-4-2008

Не вбив сокирою — добив лопатою
№27, 10-4-2008

Мешканець Грушвиці, який не зміг вбити свою матір сокирою, добив її лопатою, а потім закопав.

Медсестра врятувала три життя
№26, 8-4-2008

Мільйон за 30 секунд
№25, 3-4-2008

Віктор Матчук випрошує у мільярдерів гроші для багатодітних

Наповнення © «Рівне Вечірнє», (с) 2003-2017. Оновлюється щодня.
При використанні матеріалів посилання на www.rivnepost.rv.ua обов’язкове.
Програмування та дизайн © «Рівне Вечірнє»
Засновник — Микола Несенюк.

Головний редактор — Валентина ШАХ: valensrv@gmail.com.

Керівник рекламного відділу — Микола Жванський: rivne_ren@ukr.net

Редактор сайту — Алла Садовник: allasadovnuk@i.ua.

Редактор он-лайн новин — Жанна Пінчук: pinkrime@gmail.com.

Контакти для розміщення реклами: (097) 462-65-64, (096) 81-89-627, e-mail: advertrv@ukr.net

Адреса для листування з редакцією: rivnepost@gmail.com.
Телефони редакції: (067) 362-56-86, (0362) 62-56-54, 62-56-55
@ — друкується на правах реклами.