Щасливе
Обласна газета «Рівне вечірнє»
Наш провайдер:
-25% на металопластикові вікна
☰ РОЗДІЛИ

Завжди хочеться купити дешевше. І не лише тому, що грошей зайвих немає, а тому що розумієш, що більшість із заплаченої тобою суми піде не виробнику, а посередникам. Тим, хто переконав тебе саме це, а не інше купити, випити, з'їсти, почитати, подивитись…

Водо­провід — на сміттє­зва­лище


До кінця року на сміттєзвалище, що на околиці Рівного, проведуть водопровід. Проект обійдеться у 4,3 мільйона гривень. Це потрібно для гасіння сміття, яке влітку час від часу загоряється.
 

 «Скандальне» відео скандалом не закінчилося

4-2-2010

Справа ця занадто особиста та делікатна. Але враховуючи те, що постраждалий (назвемо його так) є публічною і дуже відомою у Рівному людиною, займаючи посаду, яка вимагала колись беззаперечного морального авторитету, вирішили таки написати про цей випадок. Ми не називаємо імені постраждалого, хоча це вже не є ні для кого секретом. Не називаємо тому, що постраждалий працює у суді, а мати зайвий раз справу із нашим найсправедливішим судом дуже не хочеться. Ми ж не у Сполучених Штатах чи Західній Європі, де суддя у такому випадку одразу ж добровільно подав би у відставку, аби не компрометувати сам суд. Репутації нашого суду вже нічого не загрожує.

Сюжет цієї справи виглядає просто. Із працівником суду познайомилась відносно молода, як для нього, 38-річна жінка. Сталося це у цілком невинній обстановці басейну, де він регулярно займався плаванням, ведучи здоровий спосіб життя. Як виявилось, це знайомство було частиною добре спланованої операції. За деякий час нова знайома ніби випадково зустріла чоловіка у місті, коли той щойно відсвяткував професійне свято і, не виключено, вже не зовсім контролював свої дії, погодившись продовжити вечір у товаристві цієї жінки. Дама запросила свого знайомого спочатку до ресторану, де пара пригостилася коньяком і кавою, а потім ніби до себе додому. Насправді ж привела до спеціально винайнятої на той день квартири на вул. Шевченка, заздалегідь обладнаної відеоапаратурою. Змонтований після цієї зустрічі відеозапис свідчив про те, що вони займалися тим, що колись вважалося аморальним.

Зйомка відбулася 15 грудня минулого року, а вже 16 числа 38-річний рівнянин, який мав досвід перебування у місцях ув’язнення, запропонував посадовцю викупити у нього цей відеозапис за сто тисяч доларів. Постраждалий не розгубився і почав торгуватися, одночасно подавши куди треба заяву про вимагання. Ціну ніби вдалося збити до семи тисяч, але на цій позначці вимагача затримали працівники СБУ.

Немає сумніву, що вимагач отримає заслужене покарання за свій злочин у тому ж суді, де працює його «жертва». Невідомо, чи вдасться найближчим часом знайти «героїню» відеосюжету, який намагався продати вимагач. Після пригоди на вулиці Шевченка жінка, яка працювала бухгалтером в одній із фірм Рівного, безслідно зникла. Сподіваємось, що з нею, як і з її партнером по зйомці, нічого не трапиться.

Є версія, що пригода із скандальними відеозйомками була підстроєна не раніше судимим «продавцем», а більш впливовими людьми. Та що з того, що відео із «пригодами» людини, схожої на цього посадовця, давно розійшлося по міському суду і його вже давно подивилися всі охочі з числа колег, підлеглих, начальників, рідних та знайомих? Головне, що на своєму робочому місці ця людина вже не перший десяток років являє собою приклад чесності, компетентності і принциповості. Власне, як і всі інші судді нашого міського суду.

Хіба що наука буде для інших посадовців, які ведуть здоровий і не дуже здоровий спосіб життя. Обережним слід бути з новими знайомими, не ходити з будь-ким у ресторани, а тим більше, на приватні квартири у центрі міста.

Сергій ТКАЧЕНКО.

 
Читайте також:

Всі три голови — на лікарняному
№8, 2-2-2010

Повітря над Городком подорожчало
№7, 28-1-2010

Замість нового — паспорт старого зразка обіцяють видавати тільки тим, хто має особливі причини нагально поїхати за кордон
№6, 26-1-2010

Повіям пощастило, сутенерам — не дуже
№5, 21-1-2010

У Рівному затримано двоє громадян, яких підозрюють в організації «сексуальних послуг»

У другому турі Рівне вибирало б між Тимошенко і Тігіпко
№4, 19-1-2010

Продам смітник!
№3, 14-1-2010

По квартири поїхали до Києва
№2, 12-1-2010

Вона не знала?
№1, 6-1-2010

Дорога смерті
№96, 30-12-2009

Маршрутки на дорозі Рівне–Київ стають смертельно небезпечними

Заснули на смерть
№95, 24-12-2009

Дороги очистить відлига?
№94, 22-12-2009

Наповнення © «Рівне Вечірнє», (с) 2003-2017. Оновлюється щодня.
При використанні матеріалів посилання на www.rivnepost.rv.ua обов’язкове.
Програмування та дизайн © «Рівне Вечірнє»
Засновник — Микола Несенюк.

Головний редактор — Валентина ШАХ: valensrv@gmail.com.

Керівник рекламного відділу — Микола Жванський: rivne_ren@ukr.net

Редактор сайту — Алла Садовник: allasadovnuk@i.ua.

Редактор он-лайн новин — Жанна Пінчук: pinkrime@gmail.com.

Контакти для розміщення реклами: (097) 462-65-64, (096) 81-89-627, e-mail: advertrv@ukr.net

Адреса для листування з редакцією: rivnepost@gmail.com.
Телефони редакції: (067) 362-56-86, (0362) 62-56-54, 62-56-55
@ — друкується на правах реклами.