Щасливе
Обласна газета «Рівне вечірнє»
Наш провайдер:
-25% на металопластикові вікна
☰ РОЗДІЛИ

Втаємничені люди стверджують, що вітчизняні «спецслужби» за допомогою найновішої апаратури прослуховують приватні телефонні розмови. Чому ні? Мають же чимось займатися невідомо скільки здорових мужиків у п'ятиповерхівці на вулиці Відінській! Щоб потім іти від тої нелегкої служби на пенсію у сорок років!

Водо­провід — на сміттє­зва­лище


До кінця року на сміттєзвалище, що на околиці Рівного, проведуть водопровід. Проект обійдеться у 4,3 мільйона гривень. Це потрібно для гасіння сміття, яке влітку час від часу загоряється.
 

Оформити допомогу на дитину, яка народилася за кордоном

5-11-2013

На гарячу лінію управління праці та соціального захисту населення звернулася рівнянка із таким запитанням: "Мій чоловік легально працює за кордоном, я нині живу в Україні, але наприкінці листопада збираюсь їхати на проживання до нього. Я на п'ятому місяці вагітності, отже, дитина народиться за кордоном. Чи маю право отримати ті виплати на дітей, які призначаються в Україні?".

Виплату допомоги при народженні дитини передбачає Закон України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми", відповідно до якого громадяни України, в яких народилися діти, мають право на державну допомогу. Для призначення цієї допомоги до органу праці і соціального захисту населення за умови пред'явлення паспорта або іншого документа, що засвідчує особу, подають такі документи: заява одного з батьків чи опікуна, що складається за встановленою формою; копія свідоцтва про народження дитини; витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про народження дитини, виданий органом РАЦС; довідка про склад сім'ї (у випадку народження другої дитини або наступних дітей).

Жінки, які постійно проживають (зареєстровані) в Україні і народили дитину під час тимчасового перебування за її межами, подають видані компетентними органами країни перебування і легалізовані в установленому порядку документи, що засвідчують народження дитини, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України.

Спеціалісти управління контролюють цільове використання допомоги та створення її отримувачем належних умов для повноцінного утримання та виховання дитини. Виплата допомоги припиняється у разі, коли батьки дитини разом з дитиною виїхали на навчання або роботу за кордон, оскільки органи праці та соціального захисту населення не матимуть можливості підтвердити факт цільового використання коштів. Проте виплату допомоги можна поновити протягом шести місяців у встановленому порядку.

Законом також передбачено, що документи, необхідні для призначення допомоги, подає особа, яка претендує на призначення допомоги, самостійно. А тому батькам дитини слід звертатись особисто, тобто їм необхідно приїхати в Україну. Також варто зазначити, що допомога при народженні дитини призначається за умови, якщо звернення за її призначенням надійшло не пізніше ніж через 12 календарних місяців після народження дитини.

Наталія НИДЗЕЛИК, начальник відділу управління праці та соціального захисту населення.

 
Читайте також:

Розписка як доказ
№82, 31-10-2013

За борги не заберуть останню сорочку
№68, 12-9-2013

Бізнес при розлученні — навпіл
№16, 28-2-2013

Сидять вдома без браслетів
№12, 14-2-2013

Водію — про ДАІ
№94, 22-12-2011

ДТП: дії водія

Водію — про ДАІ
№92, 15-12-2011

Якщо дорожній знак встановлений неправильно

Водію — про ДАІ
№90, 8-12-2011

Інспектор ДАІ: «Поїдемо на штрафмайданчик!». А чи законна така вимога?

На прокурорів можна поскаржитися
№90, 8-12-2011

Водію — про ДАІ
№86, 24-11-2011

Відмовився від тесту на стан сп’яніння — відповіси у суді

Водію — про ДАІ
№84, 17-11-2011

Спірні ситуації: порушення,які стосуються пішоходів, ременів безпеки, правил стоянки

Водію — про ДАІ
№82, 10-11-2011

Незаконні штрафи за перевищення швидкості

Наповнення © «Рівне Вечірнє», (с) 2003-2017. Оновлюється щодня.
При використанні матеріалів посилання на www.rivnepost.rv.ua обов’язкове.
Програмування та дизайн © «Рівне Вечірнє»
Засновник — Микола Несенюк.

Головний редактор — Валентина ШАХ: valensrv@gmail.com.

Керівник рекламного відділу — Микола Жванський: rivne_ren@ukr.net

Редактор сайту — Алла Садовник: allasadovnuk@i.ua.

Редактор он-лайн новин — Жанна Пінчук: pinkrime@gmail.com.

Контакти для розміщення реклами: (097) 462-65-64, (096) 81-89-627, e-mail: advertrv@ukr.net

Адреса для листування з редакцією: rivnepost@gmail.com.
Телефони редакції: (067) 362-56-86, (0362) 62-56-54, 62-56-55
@ — друкується на правах реклами.