Обласна газета «Рівне вечірнє»
Наш провайдер:
-25% на металопластикові вікна
☰ РОЗДІЛИ

У дітей мого покоління Різдво займало у житті цікаве місце. З одного боку, ніби і свято — дорослі збираються за столом, діти співають колядки. З іншого — і не свято зовсім: ані у школі, ані по радіо-телевізору про це Різдво ні слова.

«Хуліган» Сімінін, асистент Степанюк та інші

Матчем на «Арені Львів» проти «Карпат» рівненський «Верес» завершив 2017 рік. Наша команда вигравала 2:0, але зрештою дозволила супернику відігратися — 2:2.

Рівненський міський Палац дітей та молоді шостий рік поспіль проводить благодійну акцію «Добро на Різдво» — за цей час здійснилось 76 дитячих мрій.

Мільйони у Рівному витратять на сміття

Три роки тому на Рівненському сміттєвому полігон, що неподалік Бармаків, висаджували дерева. Але зелені насадження не стали заслоном для вітру, який розносить сміття людськими городами аж до Житина.

Кутовий

5-3-2015

П'яте місце на етапі Кубка світу з акробатичного фрістайлу, що пройшов у Білорусі, посіла рівнянка Ольга Полюк. В іншої нашої літаючої лижниці Анастасії Новосад — одинадцяте місце.

Рівненський БК-93-ОШВСМ у Львові двічі був сильнішим за дублерів «Галичини». У першій грі наші баскетболісти виграли — 84:63 (Анатолій Дубнюк — 21 очко), а в повторній — 88:52 (Сергій Роман — 20). Здобув дві перемоги у черговому турі чемпіонату України серед команд першої ліги і БК-93-ОСДЮШОР. Підопічні Анатолія Колота обіграли БК «Липовець». А от ще один представник Рівненщини в цьому турнірі сарненський «Будсервіс» у протистоянні з БК «Житомир» очки розділив. Тож нині у групі «Північ-Полісся» — двовладдя, порівну очок набрали БК-93-ОШВСМ та «Будсервіс».

З трьома медалями повернулися юні вихованці Рівненської ДЮСШ №5 з боксерського турніру пам'яті Володимира Камнєва, що пройшов у Луцьку. Найкраще виступив Максим Березняк, який у категорії до 57 кг посів перше місце. Крім того бронзові медалі здобули Владислав Шумовський (до 46 кг) та Дмитро Лесько (до 64 кг). Загалом участь в турнірі брали 144 боксери з чотирьох областей.

Футбольний клуб «Малинськ» виграв Зимову першість Рівного пам'яті Володимира Шморгуна. У вирішальній зустрічі малинці перемогли ФК «Садове» — 1:0. У грі за третє місце оржівський «ОДЕК» здолав юніорів луцької «Волині» — 2:0.

Київська команда «Мурена» стала переможцем першого етапу Кубка України з підводної стрільби, що пройшов у басейні рівненської ДЮСШ №3. У рівненського «Случа» — друге місце, миколаївський «Інгул» — третій. Загалом участь в Кубку України беруть шість колективів. Під час змагань підводні стрільці долають три дисципліни — влучність, біатлон та естафета.

Василь Мамчур: «З грішми круглий нуль»