Обласна газета «Рівне вечірнє»
Наш провайдер:
-25% на металопластикові вікна
☰ РОЗДІЛИ

Вам доводилося бачити зустріч бродячих та свійських собак? Якщо ні — зайдіть до міського парку, де місцеві дворняги кидаються на вгодованих псів, яких «вигулюють» не менш вгодовані хазяї. Або пройдіться тихими вуличками подалі від центру, де собаки на ланцюгу періодично реагують на появу «чужого» пса.

Рівнянин Олександр Бондар здобув черговий футзальний трофей у Польщі. Цього разу наш земляк виграв Суперкубок.

«Кардинал» не здивував

15-12-2016

Кардинал

Міні-футбольний клуб «Кардинал-Рівне» на сенсацію у черговому турі не спромігся. Аутсайдер Екстраліги гостював у лідера чемпіонату київського «Хіта». Навряд чи нашу команду у цій грі можна назвати хлопчиками для побиття. Рівняни старалися, створили чимало моментів, і в середині другого тайму програвали усього 2:3. На жаль, це все, чим може похвалитися «Кардинал» у цьому поєдинку. Кінцівку гри краще провів «Хіт», який переміг — 5:2.

— Сьогоднішній «ХІТ» тримається на чотирьох гравцях. Це старший із братів Борсуків, Сергій Чепорнюк, Владислав Лисенко і Сергій Журба. Останній узагалі зараз перебуває у чудовій формі, що він довів, забивши перший у зустрічі гол. Долю матчу вирішила індивідуальна майстерність цих гравців,  — поділився враженнями від гри головний тренер «Кардинала» Сергій Піддубний.

Наступний матч «Кардинал» проведе у суботу. О 13.00 рівняни прийматимуть луганський «ЛТК». Нагадаємо, що єдину поки що перемогу в нинішньому чемпіонаті наша команда здобула саме над цим суперником.