Щасливе
Обласна газета «Рівне вечірнє»
Наш провайдер:
-25% на металопластикові вікна
☰ РОЗДІЛИ

Втаємничені люди стверджують, що вітчизняні «спецслужби» за допомогою найновішої апаратури прослуховують приватні телефонні розмови. Чому ні? Мають же чимось займатися невідомо скільки здорових мужиків у п'ятиповерхівці на вулиці Відінській! Щоб потім іти від тої нелегкої служби на пенсію у сорок років!

Водо­провід — на сміттє­зва­лище


До кінця року на сміттєзвалище, що на околиці Рівного, проведуть водопровід. Проект обійдеться у 4,3 мільйона гривень. Це потрібно для гасіння сміття, яке влітку час від часу загоряється.
 

Мандат — за ляпас

5-1-2017

Голова Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук на минулій сесії районної ради отримав ляпаса від депутата. Олександр Андріюк спершу звинуватив голову у маніпуляціях, а потім підійшов до президії, де той сидів, і вдарив в обличчя. Махати кулаками у відповідь п.Кондрачук не став, натомість написав на нього заяву у поліцію і вимагає скласти мандат.

кондрачук конфликт

Депутат Андріюк публічно попросив вибачення у голови і довго тримав простягнутою «руку примирення»

Конфлікт виник через лікарню у Мізочі, яку минулого тижня закрили, а працівникам віддали трудові книжки — роботу втратили 17 медиків та технічних працівників. Втім, рішення про скорочення приймали не в РДА, а в центральній районній лікарні, чиїм відділенням був заклад у Мізочі. Олександр Андріюк накинувся зі звинуваченнями на голову райдержадміністрації, бо той кількома днями раніше, коли мізочани погрожували перекрити трасу, обіцяв заклад зберегти, скоротивши лише кілька ліжкомісць.

Наступного дня після сесії ображений ляпасом Сергій Кондрачук скликав прес-конференцію, на яку прийшов і депутат. Олександр Андріюк публічно попросив вибачення і довго тримав простягнутою «руку примирення». Втім, потиснув її голова РДА лише за декілька хвилин, заявивши, що депутат вдарив не просто його самого, а всіх, хто голосував за Петра Порошенка на президентських виборах, а тому має забути про продовження політичної кар’єри.

Сергій Кондрачук, голова Здолбунівської РДА:

— Немає жодного мого рішення, за яке мене можна було би бити кулаком в обличчя. Нехай належну оцінку дають депутати, керівництво районної ради та правоохоронні органи. Мені важливо, що є відкрите кримінальне провадження і що справа потрапить до суду. Не бажаю зла Олександру Андріюку, але після такого вчинку він має поставити хрест на своїх політичних амбіціях. Подана рука — це маніпуляція. Голову РДА можна бити в обличчя і просити вибачення? Коли складе мандат, тоді можна буде говорити. Він вдарив в обличчя 55% виборців, які обрали на минулих виборах президента.

Щодо лікарні, то як представник виконавчого органу влади, я зробив все, що міг. Зокрема, надіслав лист головному лікарю Владиславу Сухляку, в якому було роз'яснення, що в Мізочі потрібно скоротити сім ліжкомісць, а в районній лікарні — 18. Цей лист — підстава для головного лікаря скасувати свій наказ, але він цього не зробив. Як би не хотів, скасувати наказ я сам не можу, як і не маю впливу на Владислава Сухляка, на відміну від депутатів районної ради, які його призначали головним лікарем, та «Батьківщини», депутатом обласної ради від якої він є.

Олександр Андріюк, депутат Здолбунівської районної ради:

— Перепрошую, що не зміг стримати емоцій. Але це не був удар у голову, лише ляпас. Я був розгніваний через публічний обман. Голова РДА «приспав» людей, заспокоїв їх, аби не перекривали трасу. Потрібно було одразу заявляти, що він не має впливу на головного лікаря.

Владислав Сухляк, головний лікар Здолбунівської центральної районної лікарні:

— Питання про закриття відділення у Мізочі стояло ще з минулого року, його відтягували, бо голова місцевої сільради обіцяв, що село увійде в об’єднану громаду, вони матимуть власні кошти на фінансування медицини. Але нічого ніхто не зробив. А в районі потрібно було скоротити щонайменше 25 ліжко-місць. Я не збираюся гратися в політику і не маю морального права в районі лишати недомедицину. Нонсенсом було б скорочувати ліжка у районній лікарні, яка переповнена, аби зберегти відділення у Мізочі, де не лікування, а ліжка хоспісного варіанту. Ми проаналізували статистичні дані: за рік у Мізочі пролікувалося близько 700 сотень людей, 370 — люди, яким за 60 років і які, як кажуть, на зиму лягають, щоб «прокапатися», тобто відлежатися. Всі молодші їдуть до районної лікарні, бо ж у Мізочі ні діагностики немає, ні лікаря, який би чергував цілодобово. «Швидка» пацієнтів також везла у Здолбунів звідти. То відділення потрібно було зберігати, бо депутат звідти крикливий? У нас немає і так коштів на медицину, недоцільно утримувати те, що не працює. У Мізочі лишаються сімейні лікарі та 10 ліжок денного лікування. Нехай об’єднуються у громаду і хоч «Феофанію» там відкривають.

Так, роботу втратили 17 працівників, але з вини депутата Андріюка. Ми ще у жовтні їм пропонували перейти працювати у районну лікарню, проте за рекомендацією депутата вони підписали акти, що відмовляються.

Алла САДОВНИК.

 
Читайте також:

Нардеп Мосійчук: «"Батьківщина" на чолі бурштинової мафії»
№51, 5-1-2017

Яйця, голос і прес-секретар Саакашвілі
№52, 29-12-2016

Політична операція «Львівське сміття»
№51, 22-12-2016

Три облрадівських конфлікти
№51, 22-12-2016

Гроші з повітря, або Де депутат облради Кириллов мільйон на вибори взяв
№50, 15-12-2016

Кетілі Саакашвілі
№50, 14-12-2016

Хомко знайшов собі ще одного «адвоката»
№48, 1-12-2016

Депутат «завалив» запитами по-радикальному
№48, 1-12-2016

Хомко і Муляренко «таємно» відсвяткували 500-річчя протестантської церкви
№47, 24-11-2016

Добровольців ще не порахували, але пільги даватимуть
№47, 24-11-2016

Суд зобов'язав?
№46, 18-11-2016

Наповнення © «Рівне Вечірнє», (с) 2003-2017. Оновлюється щодня.
При використанні матеріалів посилання на www.rivnepost.rv.ua обов’язкове.
Програмування та дизайн © «Рівне Вечірнє»
Засновник — Микола Несенюк.

Головний редактор — Валентина ШАХ: valensrv@gmail.com.

Керівник рекламного відділу — Микола Жванський: rivne_ren@ukr.net

Редактор сайту — Алла Садовник: allasadovnuk@i.ua.

Редактор он-лайн новин — Жанна Пінчук: pinkrime@gmail.com.

Контакти для розміщення реклами: (097) 462-65-64, (096) 81-89-627, e-mail: advertrv@ukr.net

Адреса для листування з редакцією: rivnepost@gmail.com.
Телефони редакції: (067) 362-56-86, (0362) 62-56-54, 62-56-55
@ — друкується на правах реклами.